Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ognisko małpolska


Rafa303

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc osób z naszego woj. o zorganizowanie ze mną w następnym sezonie (2024r), spotkania ogniskowego (wzorem woj. śląska i podkarpacia),  celem integracji naszej braci z naszym woj.  Szukam miejsca, ogólnego dostępnego dla wszystkich (ja mam takie, ale może jakieś typy i nie koniecznie w mojej okolicy).

Odnośnik do komentarza

Mówisz - masz. Ustal tylko dogodny termin i załatw pogodę i uczestników a resztę ogarnę bez problemu i z przyjemnością. Miejscówka w Krościenku nad Dunajcem, niektórzy wiedzą gdzie.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rafa303 napisał(a):

Fajnie, będę z Tobą w kontakcie (pewnie już tam  kiedyś były ?!?).

😀  miałeś nie tak dawno okazję aby być i pogadać ze Zbyszkiem na miejscu ale ......    chyba "wojna wybuchła"  🤣  dobrze pamiętam ? 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2023 o 16:17, mordek napisał(a):

 Bardzo fajny pomysl.ja tez chętnie sie pisze

Mam nadzieję, że dojdzie do skutku, troszkę wstyd dla małopolski za brak takiego spotkania

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, mordek napisał(a):

Widzę ze temat ogniska umarł 🤔

Nie nie umarł logistycznie samemu troszkę trudno. Temat był nawet poruszany dzisiaj na ORS

Odnośnik do komentarza

Rafa, daj tylko termin i w Pieninach ogarnę to bez problemu. Miejsce jest, drzewo się zetnie, a zamiast grilla to położymy jakieś wrota. Tylko termin musi być z wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zicoo62 napisał(a):

Rafa, daj tylko termin i w Pieninach ogarnę to bez problemu. Miejsce jest, drzewo się zetnie, a zamiast grilla to położymy jakieś wrota. Tylko termin musi być z wyprzedzeniem.

 Zadzwonię do Ciebie

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zicoo62 napisał(a):

Rafa, daj tylko termin i w Pieninach ogarnę to bez problemu. Miejsce jest, drzewo się zetnie, a zamiast grilla to położymy jakieś wrota. Tylko termin musi być z wyprzedzeniem.

Przyda się spooore wyprzedzenie, bo świeżo ścięte drzewo słabo się pali a z wrót, to dobrze by chociaż farbę zedrzeć 🤪

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...