Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania


arturo-bb

Czwartkowe spotkania  

23 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Już czas aby spotkania czwartkowe przenieść pod dach do ciepłego. Ale pytanie jest jak często się spotykać ?

Ostatnio frekwencja nie jest jakaś szczególna to może wolicie zamiast 4 spotkań po 5-6 osób jedno żadziej a z większą frekwencją.

Proszę o wypowiedź

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ogólnie wolałbym co tydzień, bo w moim systemie pracy jest  jakaś okazja się "wstrzelić" w miesiącu. No ale zobaczymy jak zadecyduje większość i trzeba będzie się dostosować... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem  za  spotkaniami ale jak często.

-co tydzień,  nie zawsze  pasuje  lecz  jak będzie co 2 dwa tygodnie lub co miesiąc  to może trafić zawsze  praca np zmiana ,,B" lub inne nieudogodnienia może to wykluczyć  nie których  że nigdy się nie pojawią

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Myślę że co 2-gi tydz by zwiększył "głód" spotkania, frekwencja mogła by być większa... ale to tylko moje gdybanie.... wiem ostatnio się jakoś szczególnie nie udzielam ale, w niedługim czasie się może to diametralnie zmienić😁

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może warto zamiast na ilość postawić na jakość. Spotkania cotygodniowe, w szczególności zimowe, w zeszłych latach , nie cieszyły się licznym uczestnictwem.

Wielu z nas rezygnuje z przyjazdu wiedząc, że przyjedzie 3-5 osób. Jeśli z wyprzedzeniem będziemy wiedzieli, w który czwartek jest spotkanie to można sobie zaplanować czas.

Mam nadzieję, że wiedząc, że spotkania są rzadsze bardziej zatęsknimy za wspólnym spotkaniem, pogadaniem, pożartowaniem.

Zaznaczam dwa razy w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Zagłosuję na spotkania raz w miesiącu bo:

- cotygodniowe to trochę zbyt częste,

- raz na dwa tygodnie, to wyliczanie kiedy jest parzysty tydzień, a kiedy nie,

              (mamy już wyliczankę gdzie odbędzie się spotkanie Żory/Kobiór jeśli utrzymane będą dalej dwa miejsca spotkań)

- i tak częściej nie bywałem w tym roku na spotkaniach .

 

   

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aneta i ja jesteśmy za  spotkaniami które odbywać się będą w okresie zimowym raz w miesiącu. Można ustalić że pierwszy czwartek miesiąca a jak ktoś będzie się chciał spotkać w innym terminie to może przecież napisać w temacie zapytanie czy komuś też będzie się chciało przyjechać. 

Odnośnik do komentarza

Można w okresie zimowym spotykać sie raz miesiacu, ale opcja co drugi tydzień też nie jest zła, bo dla niektórych będzie się łatwiej wstrzelić chociaż w jeden z tych terminów 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 14.11.2023 o 16:37, arturo-bb napisał(a):

Jak byś zgadł .Robert z okna widzi taki przybytek

Więc może ....... 🤨

🤣

Artur "klub" działa nadal ( widze go z garażu)..... lecz nie o ten klub chodziło. Jestem Pracocholikiem nazywam sie Robert i nie potrafię żyć bez pracy...😂

 

 

 

 

 

 

 

 ....już niedługo....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koleżanki i Koledzy jak widać z wyników ankiety ciężko coś ustalić dla większości jak tej większości nie ma 🤣( w ogóle licha ta frekwencja )

Skoro tak to proponuję : Jak  ktoś ma ochotę się spotkać to PISAĆ na forum i samemu decydować GDZIE ( bo czasem tak było że ktoś mógł w dany czwartek ale akurat wypadało to w knajpie gdzie mu nie pasowało a jak knajpa pasowała to praca nie pozwalała )

Są osoby co mogą częściej i lokalizacja im jest obojętna to jak przeczytają że ktoś ,gdzieś , coś proponuje to też mogą podjechać ( oczywiście na jedną z dwóch dotychczasowych lokalizacji - no ewentualnie do ELDO w Mysłowicach - bo tam też się czasem spotykamy )

Tak więc teraz nie narzucamy konkretnej lokalizacji w danym miesiącu ale niestety trzeba PISAĆ i CZYTAĆ forum

Odnośnik do komentarza

Ja bym Arturku dodał tylko jedno:

Jak ktoś zaproponuje coś ( konkretny czwartek w konkretnym miejscu) ale nikt nic nie napisze na przynajmniej 3godz przed godz "W" to niech nie niema potem pretensji, że planista nie dojechał☝️

PS

Randki w ciemno i kot w worku już przynajmniej nie dla mnie☝️😜

A już napewno nie taki kawał drogi zimą w puszce.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie uważam tak samo jak Nazir ,z Arturem bb temat już nie jednokrotnie poruszany.

Przecież jeżeli ktoś jedzie to proste napisać będę.Sam tak robiłem na dzień dzisiejszy i pewnie rok w tył ,nie pisze bo i tak mnie niema na spotkaniach .

Ale jak będę się wybierał to na pewno napisze że jadę.Nie wiem ale 40% osób myśli że jak przyjedzie to łał niespodzianka a potem d...u bo się okazuje że to łał to 2-3 osoby.

Osobiście jestem w opcji raz w miesiącu, bo i tak osobiscie słabo z czasem 

P.s temat już poruszany, ale jak było 10,5,2 lata temu tak jest do dziś .Ì TAK SAMO TYPOWO W SPOTKANIACH CZWARTKOWYCH w innym wątku ( czwartkowe)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...