Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szukam dobrego Nerologa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Szukam dobrego Nerologa, który by się mną fachwo zajął, prowadzi moje leczenie Nerolog z Olsztyna ale po COVID-zie często bolą mnie głowa i twarz ... Co raz trudniej jest mi chodzić (odległość ok. 300 metrów pokonuję ponad 35 minut ... nie wiem co się ze mną dzieje ... dlatego szukam na Klubowym forum ratunku ... nie chcę siąść na stałe na wózku ... co było by dla mnie do słownie aresztem domowym ...

 

Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka

 

 




Szukam dobrego Nerologa, który by się mną fachwo zajął, prowadzi moje leczenie Nerolog z Olsztyna ale po COVID-zie często bolą mnie głowa i twarz ... Co raz trudniej jest mi chodzić (odległość ok. 300 metrów pokonuję ponad 35 minut) ... nie wiem co się ze mną dzieje ... dlatego szukam na Klubowym forum ratunku ... nie chcę siąść na stałe na wózku ... co było by dla mnie do słownie aresztem domowym ... (: Doktorek, nr. tel. kom. 606623984
 
Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka
 
 




Wysłane z mojego SM-A415F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grzybek, nie wiem po co ten śmiech?

Kolega ma problem i prosi o pomoc, z to że nieprawidłowo wpisał specjalizację to nie znaczy że wątek ma być teraz do polewki.

Proponuję żeby @Doktorek potwierdził, o jaką specjalizację chodzi (neurologa ?), a następnie żeby  Administracja poprawiła temat wątku na i skasowała ostatnie wpisy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobrze kolego Doktorek, z pewnością nasi koledzy trochę mi dodali, że rzekomo uprawiam polewkę. Zaprzeczam, nie miałem takiej intencji, lecz siła ,,forum"  zmienia faktyczne oceny i intencje- i nie raz zaobserwowałem tzw.,, podkręcanie zawodnika". Prościej wyszydzić. Lecz żaden z nich nie przyszedł Ci z pomocą. Ad rem:   Z tego co widzę jesteś z Warmińskomazurskiego, więc aż tak daleko do Bydgoszczy nie masz. Pierwszy namiar to neurolog Pani dr Beata Polak MSWiA Bydgoszcz- specjalistyczne leczenie następstw neurologicznych pocovidowych. Po drugie: spróbuj uderzyć w znakomitych lek. neurologów ze X Wojskowego Szpitala Klinicznego, równie wyspecjalizowanych w zakresie następstw po covidzie. I oczywiście będzie obowiązywać skierowanie. A potem w necie znajdziesz namiary na prywatne gabinety. A ta słaba kondycja w przejściu paru kroków to także nie wynika z układu krążenia? Bo niestety covid pozostawia również w tym układzie ogromne spustoszenia.Jeśli tak, to napisz na priv a dam ci namiar na kardiologa z X Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy.  To, co Tobie napisałem oparłem o doświadczeniach zdrowotnych mojej mamy i wiem, że wrócisz do formy. Pozdrawiam Cię gorąco i moich kolegów forumpowych, kibicujących mi we wpisach. 👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...