Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ciekawe felietony o tematyce 2oo...z sieci


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W sieci pojawiają się czasem ciekawe felietony o tematyce moto/maxi/skuter, choć w ostatnim czasie, jakby rzadziej. Te ciekawsze, "na czasie" i warte przeczytania, linkujmy w niniejszym wątku i komentujmy.

No to zacznę od takiej tematyki... Ostatnio w wielu grupach, także w naszej, słyszę, że z tym czy tamtym jeździ się w trasie niekomfortowo. A to za szybko, a to za wolno, a to nazbyt niebezpiecznie czy wręcz nieodpowiedzialnie, itd... Każdy ma swoje preferencje i swój styl jazdy. Każdy ma (lub jeszcze nie) swoje doświadczenie i swoją postrzegalność granicy bezpieczeństwa. To rodzi konflikty, które też często prowadzą do jazdy, już tylko w pojedynkę, ewentualnie tylko w "swoich (pod)grupach".

W sieci właśnie pojawił się ciekawy felieton, nota bene autorstwa kolegi, który jest na naszym forum - @HerrBartnick. Ów materiał -> Między świętym a bandytą.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

......To tak jak by o mnie pisał 🤨

masz na myśli to że jesteś "Świętym Bandytą" czy tym co się rymuje z "glizdą" ?  😀

Ja niestety z braku czasu roczne przebiegi mam raczej znikome, ale już dawno doszedłem do podobnych wniosków.  Najlepiej jeździ mi się w pojedynkę (nie samemu - bo przeważnie z żoną z tyłu).  Zaraz się tu pewnie odezwą oburzeni chłopcy z moich stron 🙃 więc od razu wyjaśniam. Najlepiej jeździ mi się w pojedynkę, ale to nie znaczy że nie mogę jeździć w grupie.  Mogę i jeżdżę.   Są też uroki jazdy w grupie  😉   

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 minuty temu, EndriuBis napisał(a):

masz na myśli to że jesteś "Świętym Bandytą" czy tym co się rymuje z "glizdą" ?  😀

Ja Ci dam rymowanki .... 🤧🤬

🤣

Ja tam lubię jeździć w grupie (2-6 maszyn) ale nie zawsze grupa chce jeździć ze mną.🫣

Bo właśnie dla jednych za szybko a w tym samym czasie dla innych za wolno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...