Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Airshow Radom 2023.


ik26

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na pokazy lotnicze w Radomiu i mam prośbę do tych którzy byli lub będą,  gdzie najlepiej zaparkować motocykl i inne przydatne informacje których nie ma na oficjalnej stronie aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedź jak najbliżej lotniska. Często pod zakaz motocykle wpuszczają. My mieliśmy parking u prywatnego gościa na posesji.Potem spacer z 5 min i już lotnisko.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Chyba wszyscy jesteśmy podobni jeśli chcemy być blisko jakiś wydarzeń. Tak samo postępuję wpuści nie wpuści przeważnie wpuszczą.🙂

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Migu napisał(a):

My się przymierzamy, decyzja wieczorem.

Brak biletów ale pędzę mimo wszystko. Jakoś będzie się improwizować. 

Odnośnik do komentarza

Byliśmy na moto u babki na placu przy lotnisku. Żałuję tylko kupionego biletu i tej organizacji, piwo tańsze jak woda którą potem sprzedawali po 15 zl za 0,5 a jak ludzią brakło to i po 30zl !. Kolejki do wejścia godzina, kretyńskie żetony na piwo godzina, stanie zeby oddac kubek po piwie za 15zl kolejna godzina. Kielbasa 30zl hahaha. Nigdy więcej.  Lepiej ogarnąć miejscówkę przy lotnisku na prywatnych posesjach.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od perspektywy. Ja nie żałuję ani złotówki. Byłem na każdym Airshow i niektóre rzeczy mnie nie zaskoczyły. Czas mojego oczekiwania w kolejce przy wejściu C około 15 minut. Na czas otwarcia bram siedziałem wygodnie w cieniu. Bilety miałem, jak zawsze kupione wcześniej. Oczywiście zgadzam się, że organizacja była pod kątem dostępności wody spieprzona. Mnie przed uschnięciem uratowało kupienie napojów od razu po wejściu na lotnisko i osłona przed słońcem. Niestety na lotnisku w Radomiu dobra pogoda oznacza okropny skwar.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...