Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Foto Konkurs - Skuter Sierpnia 2023 - KANDYDATURY


EndriuBis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim, którzy po mimo braku czasu znajdują jednak chwilę aby brać udział w tym konkursie i zabawie 🙂

Zapraszam do przysyłania zdjęć w edycji sierpniowej.

Tradycyjnie na początek ******* REGULAMIN ********dla utrwalenia.

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
• Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela.
• Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami Wątku i Szczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi ---> TUTAJ klik

Szczegóły wątku:

1. Na każdy miesiąc powstają 2 tematy:
  a. Skuter [miesiąca] [rok] - KANDYDATURY;
  b. Skuter [miesiąca] [rok] - GŁOSOWANIE (+ jawna ankieta).

2. Laureat konkursu z poprzedniego miesiąca zobowiązany jest do założenia powyższych wątków:
  a. do 5-ego następnego miesiąca wątek na KANDYDATURY
  b. od 15-ego - wątek na GŁOSOWANIE.
  c. 15-ego dnia miesiąca zamyka wątek KANDYDATURY, a ostatniego dnia miesiąca wątek GŁOSOWANIE w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania.
  d. jeżeli wątki nie zostaną założone w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

3. Do konkursu mogą być zgłoszone max. 3 fotki spełniające wymagania techniczne, zgłaszając zdjęcie autor automatycznie zgadza się na przekazanie fotek do wykorzystania w kalendarzu.

Szczegóły głosowania:
1
. W głosowaniu oddajemy jeden głos. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
2. Termin głosowania do ostatniego dnia miesiąca.

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:
fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-maila podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Krzynio66 napisał(a):

ten kombajn dobrze sie spisal a tak serio piekna fotkaten kombajn dobrze sie spisal a tak serio piekna fotka

☝️udowodnij, że nie jesteś robotem:

Hy7o2gG

😁🤭

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, DaniL napisał(a):

Hmm... kandydatura falco jakaś taka mało widoczna 🙄

Przecież pisał, że nie płynie z prądem☝️😁

PS

Ja bym jednak dodał chociaż jakąś ramkę🤔

Odnośnik do komentarza

Niestety stracilem wszystkie zdjecia w telefonie i nie mam oryginałow zwiazku z tym. Pozostaje mi odwołanie kandytatur :(

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

@Jarko13  to w takim razie edytuj poprzedniego posta i usuń zdjęcia, ale szkoda, bo szczególnie 3-cie mi się spodobało. Może uda się jeszcze coś "pstryknąć" do 15-go  😀 

    @falco powtórz to zdjęcie, bo nic nie weszło na serwer.   

Odnośnik do komentarza

Pamiętacie słynną aukcję charytatywną Trójki (gdy jeszcze była Trójką), na której zostało sprzedane NIC za 6 kawałków...? Tutaj jest zdjęcie NIC za nic! Nic tylko brać (głosować) w ciemno! ;)

A tak poważnie, to nie wiem o co chodzi, bo już kilka razy miałem sytuację na Forum (sprawdzane na różnych przeglądarkach/urządzeniach), że zamieszczone w liście zdjęcie było widoczne a po kliknięciu "wyślij" pojawiała się tylko treść. Nie mówię o komunikacie dot. wielkości pliku, to co innego - w podglądzie wszystko widoczne a po wysłaniu niewidoczne. Miałem tak kilka razy w różnych tematach, zarówno gdy chciałem dołączyć plik jpg przez guzik lub "kopiuj/wklej". 

Jeśli mi się nie uda lub nie znajdę innego zdjęcia, nic się nie stanie, zresztą wiecie, że moje zdjęcia są "trochę" inne, płaczu i rzucania stanikami raczej nie będzie... ;)

Odnośnik do komentarza

OK. Postaram się pamiętać aby nie dawać zdjęć do głosowania. Jak by się coś zmieniło (znalazły by się oryginały) to daj znać. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No dobrze, to w tej sytuacji na chwilę obecną mamy tylko 2 kandydatury, a  ,,zboże" wymiata i chyba wymiatać będzie - ciężko z tą focią konkurować

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spoko Endiu nie musi wejść (Artura i tak wyraźniejsze) to po prostu fajny zbieg okoliczności jeśli to to samo miejsce, muszę zapytać Artura gdzie to cyknął.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...