Skocz do zawartości
Forum Burgmania

FOTO KONKURS - Skuter lipca 2023 - GŁOSOWANIE


Nazir

FOTO KONKURS - Skuter lipca 2023 - GŁOSOWANIE  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które zdjęcie jest najciekawsze/najładniejsze?

    • EndriuBis
      14
    • Worlan
      4
    • falco
      3
    • arturas
      13
    • grzybek
      7
    • cezzar
      2
    • MariuszBurgi
      4

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/31/23 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszam do głosowania na skuter lipca 2023. Ankieta zostanie zamknięta automatycznie z końcem miesiąca.

Dla przypomnienia:

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
Wątek jest zakładany 15-tego dnia miesiąca z ankietą (opcja - publiczna) po zamknięciu wątku - KANDYDATURY

Szczegóły wątku i głosowania

1. Głosujemy do ostatniego dnia miesiąca
2. W głosowaniu oddajemy jeden głos na jedno zdjęcie. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
3. Prowadzący zamyka wątek głosowanie ostatniego dnia miesiąca w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU Jeżeli wątek nie zostanie zamknięty w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

Zdobywcy największej liczby głosów za 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail: fotokonkurs@burgmania.net - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. Swój plik z foto należy przechowywać do czasu edycji klubowego kalendarza.

Zdjęcia zgłoszone do konkursu w lipcu 2023:

1.       EndriuBis

image.thumb.png.631e4a9f73b2f4bf52b303a13eedb48b.png

2.       Worlan

image.thumb.png.9f78ae025cec44e67cfd977f9119759d.png

3.       falco

image.thumb.png.af85dd6268970dcd7364c964f65196ce.png

4.       arturas

image.thumb.png.bdeaaf4fe33d092377238ab76aaa03b8.png

5.       grzybek

image.thumb.png.0e1d2573aca7d62f7d978a0907e52359.png

6.       cezzar

image.thumb.png.dbd16ad5d1eb38a53e7ab33e490d8d38.png

7.       MariuszBurgi

image.thumb.png.d1d7a565ccb890e2d1cfaeb43ba23996.png

 

Bardzo proszę kierownictwo firmy ( MariuszBurgi - zdjęcie nr. 7 i arturas – zdjęcie nr. 4 ) o dopasowanie zdjęć do formatu zgodnego z regulaminem tak, by miały przekaz zgodny z myślą autora zdjęcia i wyglądały tak jak mogą wyglądać docelowo na kalendarzu.

Odnośnik do komentarza

Ja zagłosuję dopiero po obróbce zdjęć nr 4 i 7. Teraz biję się pomiędzy 1,4,7 - wszystko zależy od obróbki. Zdjęcie arturas-a jest takie....kosmiczne🤔 Helix w klatce jakiś taki ..nieszczęśliwy🥲

image.png.3d23ea4b205f491946ba14654ebf3a3a.png

W miniaturkach efekt zdj. nr4 najciekawszy👍. 7demki brak🤷‍♂️. Dobrze, ze ja się nie znam na tym😉

Odnośnik do komentarza

Zawsze zastanawiam się czy głosujemy na skuter miesiąca czy pejzaż miesiąca ze skuterem ale temat głosowania to chyba to pierwsze.  Dla mnie nr 5

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rafa303 napisał(a):

Zawsze zastanawiam się czy głosujemy na skuter miesiąca czy pejzaż miesiąca ze skuterem ale temat głosowania to chyba to pierwsze.  Dla mnie nr 5

Pamiętaj Rafa, że możesz spróbować cyknąć piękną fotę sqtera na byle jakim tle i zobaczymy co się stanie podczas głosowania☝️

Osobiście bez "pięknych okoliczności przyrody" jakoś słabo to widzę😉

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
W dniu 16.07.2023 o 14:45, Nazir napisał(a):

Bardzo proszę kierownictwo firmy ( MariuszBurgi - zdjęcie nr. 7 i arturas – zdjęcie nr. 4 ) o dopasowanie zdjęć do formatu zgodnego z regulaminem tak, by miały przekaz zgodny z myślą autora zdjęcia i wyglądały tak jak mogą wyglądać docelowo na kalendarzu.

Temat był już wałkowany wcześniej. W skrócie:

1. Żadne z powyższych zdjęć nie jest w proporcjach kalendarzowych. Każde wymaga korekty.

2. Kluczowe na przyszłość: robić tak fotki aby pozostawało pole manewru podczas kadrowania. Tak samo jak dostarczenie w dużej rozdzielczości później na @. 

3. Kadrowaniem zawsze zajmował się @arturas. Jeśli jakieś nie spełni wymogów - ma prawo zostać odrzucone. Dla nikogo zapewne świat się tu nie zawali?

 

Aaa, mój głos na 4.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, MariuszBurgi napisał(a):

Temat był już wałkowany wcześniej. W skrócie:

1. Żadne z powyższych zdjęć nie jest w proporcjach kalendarzowych. Każde wymaga korekty.

2. Kluczowe na przyszłość: robić tak fotki aby pozostawało pole manewru podczas kadrowania. Tak samo jak dostarczenie w dużej rozdzielczości później na @. 

3. Kadrowaniem zawsze zajmował się @arturas. Jeśli jakieś nie spełni wymogów - ma prawo zostać odrzucone. Dla nikogo zapewne świat się tu nie zawali?

 

Aaa, mój głos na 4.

Dla mnie to jest wytłumaczenie jasne i zwięzłe👌

Mniej więcej wyobrażam sobie efekt końcowy, więc głos oddany 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

Zawsze zastanawiam się czy głosujemy na skuter miesiąca czy pejzaż miesiąca ze skuterem ale temat głosowania to chyba to pierwsze.  Dla mnie nr 5

Zdjęcie idą na kalendarz, więc bardziej cieszy oko skuter z ładnym widoczkiem. Ja zawsze na takie głosuję ( preferuje zdjęcia z wypraw są dla mnie niezłą motywacją do własnych wyjazdów).

Głos oddany.

Odnośnik do komentarza

Traktujcie temat jako zwykłą zabawę, gwarantuję, że otwarte podejście da o wiele więcej frajdy, zarówno pstrykającym jak i podglądającym!

To co się komu (s)podoba jest już nie do określenia, gust nie podlega dyskusji, ważne by próbować patrzeć z różnych perspektyw, zachęcam innych, by wrzucali (jeszcze) więcej zdjęć, choćby komuś się wydawało "eee... nie spodoba się, nie wygram...".

Celowo pokazałem swoje (nie)ostre spojrzenie... ;)

Odnośnik do komentarza

No i mamy finał☝️😃

EndriuBis-gratuluję wygranej💪. Tymbardziej, że miałeś sporą konkurencję 👏👏👏

W nagrodę ogarniesz kolejny temat głosowania😉. BRAWO!!

arturasowi zabrakło całkiem niewiele - gratuluję drugiego miejsca i życzę miłych obróbek zdjęć do kolejnej kartki kalendarza👌

Głosującym dziękuję za udział w zabawie i zachęcam do przeszukania swojej bazy zdjęć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...