Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XV Mierzeja Wiślana 2023 (reaktywacja IV) 06-08 październik 2023


Ewik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
17 minut temu, Milimetr napisał(a):

Pieniążki za mnie i moją Iwonkę już poleciały. Bardzo się cieszymy, że przyjedziemy i się spotkamy z Wami wszystkimi. Ostatnio mnie jakoś brakowało wszędzie w Burgmanii, ale z pewnością nie zapomniałem jak fantastycznymi jesteście Ludźmi przez wielkie L. Pozdrawiamy Was i do zobaczenia. Mam nadzieję, że pogoda zamówiona.

P.S. Chciałbym pomorsować i upoważniam każdego kto będzie też morsował, aby, jak zapomnę, to kopnął mnie w zad na rozpęd. Ha

Milimetr super ze będziecie,jak zgubisz okulary znów znajdziemy wpłata odchaczona. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, krzytro napisał(a):

Mam jedno pytanie.Skoro za zwierzątko płaci się 10 złotych,to ile mam zapłacić za Foczkę?

Haha żartowniś z ciebie Krzysiu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marzenka z przykrością muszę Cię prosić o wykreślenie Agaty z naszej bandy a za nas pieniążki polecą dzisiaj 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 3.09.2023 o 20:51, krzytro napisał(a):

Mam jedno pytanie.Skoro za zwierzątko płaci się 10 złotych,to ile mam zapłacić za Foczkę?

No to Ci wyszło hahaha

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od jutra mogę mieć problem z internetem. W miarę możliwości będę uzupełniać wpłaty i odpowiadać na wasze prośby.🥰

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marzena napisał(a):

Od jutra mogę mieć problem z internetem. W miarę możliwości będę uzupełniać wpłaty i odpowiadać na wasze prośby.🥰

Marzenka dawaj wpłaty do mnie na konto ,bliki revolte itd🤣Ja to ogarne😁

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 godzin temu, Migu napisał(a):

Proszę o dopisanie od czwartku :gathering:, przelew w drodze.

Miguś jesteś wpisany na listę pod numerem 30. Wpłaty aktualizowane.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie do kiedy ostatecznie trzeba zrobić wpłaty ??? Bo mam taka głupią sytuacje na firmie bo szykuje się wyjazd tylko ma na dniach paść termin. Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, Kolczyk napisał(a):

Ja mam pytanie do kiedy ostatecznie trzeba zrobić wpłaty ??? Bo mam taka głupią sytuacje na firmie bo szykuje się wyjazd tylko ma na dniach paść termin. Pozdrawiam Jacek

Ostateczny termin już minął,ale do końca września mogę poczekać potem zamykam całkowicie listę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...