Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WFE M50e


falco

Rekomendowane odpowiedzi

Ściema,

jeśli ktoś z Was tak jak ja lubi rzeczy retro, to proszę wpisać w wyszukiwarce poniższe, trochę (choć nie do końca) zdradzające temat hasło...

WFE M50e

P.S. Chciałem wrzucić do działu o staruszkach ale tu chyba lepiej się (w)komponuje...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sam projekt bardzo fajny i niezwykle (design), podobny do oryginału... To na plus. Szkoda tylko że nie skopiowano pomysłu z przedniego zawieszenia Osy, choć przedni błotnik próbuje to maskować. Może wahacz nie był tak precyzyjny, jak amortyzatory olejowe, ale przy tej prędkości motoroweru, dałby niezrównany komfort, z którego Osa słynęła. Cztery sztuki na miesiąc budzi nadzieje, że nie jest to (przynajmniej do końca), chiński składak, ale zasadniczo wpłynie to na cenę... ma być tańsza od elektrycznej Vespy, lecz o ile? Jeśli cena dobijać będzie do 30K, to pomysł raczej będzie tak niszowy, jak reaktywacja Syreny albo Unitry, która startuje ze wzmacniaczem za 14 tysięcy i głośnikami za 19 tysi... Zestaw z CD ma cenę zbliżać do około 50K, więc już teraz nie życzę im długiej przyszłości, zwłaszcza że rynek sprzętu dla audiofili jest niezwykle trudny i hermetyczny, a marka zawsze kojarzona była ze sprzętem popularnym... 

 

 

 

 

Elektryczna-Osa.jpg

WFE-M50e-cena.jpg

Odnośnik do komentarza

Osa a dokładnie M52 lata temu była moim marzeniem ale nie udało się znaleźć zdrowego egzemplarza a żaden z Kumpli, który wtedy miał polskiego owada nie chciał odsprzedać, więc odpuściłem.

Po wielu godzinach spędzonych w garażu przy Garbuskach nie chciałem się dodatkowo bawić w "restaurację" motocykla.

Koniec końców... kupiłem SenNą... czyli Kyvackę 356 z '59 ale, choć lata zbieżne, to jednak inna (czeska) bajka...

AIL4fc8Mczr2gBYZSdHujew3-fB2LdcV-90Qcj-XEJLF3KBqcDg0p6b_iIlLOX_GDNTq1NrTpCgp9q6_q9jiqkYfIA0XhocpfCeZmDWA30zqHcomRAB6h6sUYV2cbZyx3u_9Hy9HeBRnqQSP6K6qMSLXjSi6bQ=w1024-h682-s-no?authuser=0

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...