Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WBN - edycja 2023 i 2024


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Mam ochotę dziś wieczorem polatać. Bo w ciągu dnia to za gorąco. Jak ktoś ma ochotę to piać co możemy i o której i gdzie 🙂. Ja się dostosuje 🙂

Odnośnik do komentarza

W ciągu dnia miałem napisać, że zapraszam na jazdę zwieńczoną ogniskiem ale w garażu robiąc to i tamto strzeliłem parę borowców, więc niestety odpadam...

Odnośnik do komentarza

Wróciłem właśnie z wieczornego kręcenia to tu, to tam...

Przy okazji zorientowałem się, że bardzo dawno mnie w różnych miejscach Wawy nie było, bo... mocno się zdziwiłem widząc... tory tramwajowe na Gagarina...

Nieostre, bo telefon stary...

Screenshot_20230908-224756.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na wstępie poproszę administrację o zmianę roku w temacie lub dopisanie 2024 🙂

Proponuję świąteczny WBN po Warszawie z niedzieli na poniedziałek skoro zapowiadają taką ładna i ciepłą pogodę. Umawiamy się o 20,00 pod stadionem w stałym miejscu. Nie wiem gdzie sobie pojeździmy ale ważne że w nocy i na światłach 🤣. Może Starówka i …….. proponujcie.
Proszę się deklarować i nie marudzić że siedzę jeszcze przy stole czy coś tam 🤔🙂

IMG_2939.png

Odnośnik do komentarza

Robercik pomysł dobry ale nie w tym czasie . Przyjdzie rodziny kupa a ja o 7 mej wstaje i na moto czyli reszta pomysli czas się zbierać 😡

W poniedziałek to i owszem od rana można się pokrecić.

Sorki ale odpadam 

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na WBN - edycja 2023 i 2024
  • Klubowicze

No to polatamy i w niedzielę wieczorem i w poniedziałek 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, Jarko13 napisał(a):

Ja się wstawię :)
 

Znaczy się co ? Narąbany przyjedziesz ? 🤣🤣🤣

no to jest nas już dwóch 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z nieoficjalnych wieści wiem że będzie nas już trzech 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to zlądowałem na bazę, było fajnie, ciepło i na słodko. Nowy most zaliczony i Zegrze, potem uprzejmość Pana Orła i poczęstunek ciastem świątecznym. Pogadaliśmy, pojeździliśmy i zapaliliśmy. 🙂 Dzięki Jarek za powrót po ciemaku i Orzeł za gościnę. Jutro jeździmy ale już w dzień 🙂

 

IMG_2958.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślałem że było tak ciemno że zdjęcia nie wychodziły ale okazuje się że trzy wyszły 🙂

IMG_2965.png

IMG_2956.jpeg

IMG_2966.png

Odnośnik do komentarza

Przelatując wieczorową porą (choć żaden ze mnie brunet) przez Wawę a później przedmieścia i nazad na moją prowincję miałem śmieszne spotkanie na Mokotowie...

Zagapiłem się na światłach, bo ustawiałem muzykę w kasku i nie zauważyłem, że zrobiło się zielone a z prawej strony podjechał i ruszył chłopak na skuterku rozwożący jedzenie.
 
Obudziłem, więc ze snu wszystkie... 28 osiołków, w palnik i do przodu, co by nie blokować ruchu. 
 
Na kolejnych światłach dojeżdża do mnie ten sam chłopak, otwiera kask, macha na przywitanie (oczywiście też się witam) i pyta jaka pojemność...?
 
Mówię - trzysta.
 
Z ewidentnym, pozytywnym zaskoczeniem pada odpowiedź - o kurwa! ;) Po czym dodaje... ale poszedł... ;)
 
Machamy sobie głowami i się rozjeżdżamy. Wesoły akcent na koniec wieczoru.
 
Miałem kiedyś bardzo podobną sytuację kawałek dalej na Ursynowie tylko wtedy nie był gość na małym skuterku a jakimś normalnym chyba nawet maxi.
 
28 osiołków ze stajni Y daje radę na dzielni. ;)
Odnośnik do komentarza

Sezon rozkręca się na dobre, więc pewnie będzie okazja a że najczęściej wyprzedzam skuterki rozwożące jedzenie, to jest duża szansa... ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...