Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III Klasyczny RAJD Doliną Dolnej Wisły 17.06


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

https://mototour.pl/zloty/imprezy-2023/321-czerwiec-june-2023/3003-iii-klasyczny-rajd-doliny-dolnej-wisly-2023#close

Witajcie, czy ktoś wybiera się na miejsce startu w Grucznie na godz.9.00?  Rozważam we własnym gronie przejazd do Grudziądza wzdłuż Wisły i powrót do Bydgoszczy ok. godz. 14-16. Szczegóły:

-miejsce zbiórki parking policyjny przy KP Bydgoszcz Fordon ul. Wyzwolenia godz. 8.15

-dojazd do Gruczna ok. godz.8.45 i przegląd zgromadzonych motocykli

-i ew. wyjazd we własnym gronie do Grudziądza

-powrót godz.14-16

W razie deszczu odwołujemy wypad.   Zapraszam😉

Odnośnik do komentarza

Siema. Kurcze szkoda mam urlop akurat ale weekend  zaplanowany już , taka tam imprezka od piątku. 

Szkoda 😓

Ale tak przy okazji ktoś 1.07 jedzie do Łasina ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

k..mać, ale zainteresowanie na 5 głównych miasta w województwie( Bydgoszcz, Toruń, Włocławek,Inowrocław, Grudziądz i pozostałe, z całym szacunkiem)  , ho , ho🤔. Za chwilę ja to pier..ę. Będę latał sam i tyle w temacie. 😡

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysiu ja Cię rozumiem, ale ja mam taką robotę, że soboty mam rzadko wolne.Wierz mi chciałbym bardzo 17-go wyskoczyć ma ten rajd😎

A za resztę nie odpowiadam, jest nas trochę, ale reaktywacja jest raczej niemożliwa na obecną chwilę...😳

Reszta starej ekipy ma wyj..ne, ot taka prawda😞

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robert, ja pisałem do tych nieobecnych, a nie do tych co mają w sb. robotę czy inne odmienne plany. Przecież nie każdy, zawsze może mieć wolne. Ale zobacz- tak na całe  województwo kuj-pom taka aktywność? i co???

Odnośnik do komentarza

Ci "nieobecni" i tak nie czytają. Może się przesiedli na inne motóry i skuterkowców zostało niewielu. Trzeba rzeźbić wycieczki z tego co jest.

@Robson, TY jesteś i robisz jakość za całe kuj. pom. 🤣

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...