Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przegapiłem pierwszy serwis po 600km w Piaggio 400beverly co teraz?


Jasko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie, z tym ze w serwisie/salonie przy zakupie zostalem ustnie poinformowany ze po 1000 km mam zrobic pierwszy serwis, a podczas ustalanie terminu(wczoraj) rowniez mi powiedzieli ze nawet jak zrobie z 1100-1200 to nie bedzie problemów.. z ciekawosci siegnąłem po ks. serwisowa zeby sie zorientowac co bedzie dokładnie robione, a tu nastapila niespodzianka że już przy 600km powinienem dokonac pierwszego serwisu. Moja obawy sa nastepujące:

Ze względu na fakt iz mam już 910km najechane, czy istnieje mozliwosc ze silnik zostanie w jakis sposob uszkodzony? Wydajemi sie ze wszystkie pyłki-zanieczyszczenia wyladują w filtrze oleju, dodatkowo w 99% motoyckli pierwszy serwis jest przy 1000km, ale jednak Piaggio(tylko przy silnikach 400) robi przy 600km🤷‍♂️dlaczego tak jest i czy może to mieć wpływ na prace-zywotnosć i awaryjność silnika??

Ps.troszeczkę mam podwyzszony poziom stresu, ponieważ poewszy raz kupiłem zupełnie nowy sprzęt, a tu takie coś... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jasko, czy jako użytkownik, możesz się podzielić wrażeniami z jazdy Beverly 400? Nie ma w internecie zbyt wielu opinii osób jeżdżących tym skuterem na codzień. Noszę się zamiarem zakupu nowego skutera i Piaggio Beverly 400 jest w moim kręgu zainteresowań (dodatkowo Honda ADV 350 i ewentualnie nowy Kymco Downtown GT). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 minut temu, polikom napisał(a):

Piaggio Beverly 400 jest w moim kręgu zainteresowań (dodatkowo Honda ADV 350 i ewentualnie nowy Kymco Downtown GT)

Honda ADV 350 to inna liga .

Bez porównania z tymi co podałeś.

Sczerze polecam

Odnośnik do komentarza

W zeszłym roku testowałem ADV 350 w Toruniu. Przy moich 185 cm wzrostu było jeszcze OK. Celowo wjeżdżałem (powoli!) na studzienki, małe krawężniki i nierówności terenu. Jak na skuter (jeżdżę jeszcze Hondą CB 500X) ADV sobie radził. Ale Piaggio Beverly zawsze mi się podobał – stąd moje pytanie o odczucia z jazdy. Osobiście jechałem tylko starą zdezelowaną 500-setką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...