Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Foto Konkurs - Skuter Czerwca 2023 - KANDYDATURY


Vito

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w głosowaniu na skuter maja 2023 i oddane głosy na moje foto.

Dla odświeżenia pamięci ******* REGULAMIN ********

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
• Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela.
• Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami Wątku i Szczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi --->TUTAJ

Szczegóły wątku:

1. Na każdy miesiąc powstają 2 tematy:
  a. Skuter [miesiąca] [rok] - KANDYDATURY;
  b. Skuter [miesiąca] [rok] - GŁOSOWANIE (+ jawna ankieta).

2. Laureat konkursu z poprzedniego miesiąca zobowiązany jest do założenia powyższych wątków:
  a. do 5-ego następnego miesiąca wątek na KANDYDATURY
  b. od 15-ego - wątek na GŁOSOWANIE.
  c. 15-ego dnia miesiąca zamyka wątek KANDYDATURY, a ostatniego dnia miesiąca wątek GŁOSOWANIE w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania.
  d. jeżeli wątki nie zostaną założone w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

3. Do konkursu mogą być zgłoszone max. 3 fotki spełniające wymagania techniczne, zgłaszając zdjęcie autor automatycznie zgadza się na przekazanie fotek do wykorzystania w kalendarzu.
 

Szczegóły głosowania:
1
. W głosowaniu oddajemy jeden głos. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
2. Termin głosowania do ostatniego dnia miesiąca.

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:
fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Zapraszam do udziału w zabawie!

 
Odnośnik do komentarza

Noooo wreszcie ktoś się zgłosił bo już myślałem, że coś źle zrobiłem z tym postem na kandydatury

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy mi się wydaje Czy to zdjęcie jest strasznie przycięte dołem 🤔

Bo jeśli tak to szkoda. Było by fajne a tak lipa 😪

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

Czy mi się wydaje Czy to zdjęcie jest strasznie przycięte dołem 🤔

Bo jeśli tak to szkoda. Było by fajne a tak lipa 😪

To zamierzony efekt.

 

Odnośnik do komentarza

20230611_164158.thumb.jpg.2d6a0a07f8269d64b95e1bc31de93cc3.jpgTo może śmigła ale nie na 🛵😉

W tle Dromader gaśniczy, ze zbiornikiem 1,5 tyś litrów materiału gaśniczego dla woj. Śląskiego ( stacjonuje blisko Pustyni Błędowskiej).

Dzięki tankowaniu pod ciśnieniem napełnienie zbiornika to zaledwie kilka minut👨‍🚒

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Nazir napisał(a):

śmigła

No to już wiem, na co oddam głos. 😀

W dniu 9.06.2023 o 21:52, arturo-bb napisał(a):

zdjęcie jest strasznie przycięte dołem

To zdjęcie ma swój urok i wcale nie jest technicznie złe, z wyjątkiem krzywego horyzontu i wież-do wyprostowania.  😀

Odnośnik do komentarza

Mamy 3 kandydatów. Ktoś jeszcze się zgłasza? Dziś zamykam kandydatury i otwieram głosowanie.
Ostatni dzwonek

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...