Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2023 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

czerw23.jpg.61fe40d7c37e9dac25894af4f4be6290.jpg

Kolejna kartka w kalendarzu ..... czerwiec .... .... a zważywszy na fakt iż ten czas jest wyczekiwaniem na zlotowe harce, niech tak zostanie .... szerokości życzę, udanego pobytu i dobrej aury ....

Do zobaczenia gdzieś tam .... miesiąc czerwiec uważam za otwarty .... LwG .... 🤚

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I zapomniałeś w Dniu Dziecka- wszystkim Dzieciom i tym najmłodszym i starszym jak my- wspaniałych zabawek, fantastycznej zabawy i beztroski.  😉

Odnośnik do komentarza

Czemil brawo !!! Ja na wczasach w Krakowie ale fajnie że pojechałeś i szacun za odległość. Pozdrowienia dla teścia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 minut temu, bilety napisał(a):

A my odpoczywamy na ulubionym Podlasiu

Ja z Markiem i połową Kacperków (tą brzydszą niestety 😛), lecimy 16-tego w te strony do Krzynia z Bielska Podlaskiego...

Odnośnik do komentarza

Dajcie znać jeśli będziecie szukać ciekawych tras w Białymstoku i okolicach. Chętnie podpowiem albo nawet potowarzyszę jeśli będzie taka potrzeba 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 godzin temu, Yazin napisał(a):

Chętnie podpowiem albo nawet potowarzyszę jeśli będzie taka potrzeba 👍

Atrakcje turystyczne wstępnie przygotował Krzynio66, choć głównym wyznacznikiem kierunku, czasu wycieczek itp, będzie spontan, zależnie od pogody i ilości wchłoniętego Ducha Puszczy 😆  (o właśnie, muszę kupić nowe baterie do alkomatu)... Ale, jak najbardziej chętnie się spotkamy gdzieś w umówionym miejscu lub na ośrodku, bo Krzynio wspominał, że inni "lokalsi", też wyrazili zainteresowanie... 

Odnośnik do komentarza

Panowie bez napinki, jak będziecie szukali inspiracji i będziecie chcieli zrobić przejazd przez fajne miejsca w Białymstoku czy okolicy, to wtedy dajcie znać. Nie narzucam się 😉 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
35 minut temu, Yazin napisał(a):

Nie narzucam się 😉 

Oj tam, oj tam... Zaraz narzucam... Będziemy na miejscu w piątek 16-tego czerwca, późnym popołudniem (około 730 km do zrobienia na raz - jak zwykle mamy najbliżej ze Świnoujścia), więc jak coś, to masz mój telefon (i reszta zainteresowanych spotkaniem) - 604 061 705. Dzwonić śmiało :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czas wreszcie zacząć normalne spoty pod Pleciugą, zapraszam wszystkich w czwartek o 18-tej. Pogadamy jakaś przejazd i będzie GIT.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio spotkaliśmy nowego skuterowca ale z braku spotkań nie było gdzie zaprosić.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O. Cześć Marek, widzę przy Was Michała i pozdrawiam Was. 🙂. Dziś u nas w Bydgoszczy przeszła burza z lekkim gradem. Był tak nagły deszcz, że pozostały kałuże , ale zmokło tylko na 5cm. w głąb. Wiem, że jutro w piątek rano ruszają m.in. Sławoy  i wszystkie prognozy wskazują na to, że na Podlasie dojadą bez deszczu. To dobrze. Tam są piękne tereny, byłem tam za 3 razy  i wiem , ze wrócą zadowoleni.  Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia we wrześniu  u Was.Tak było super...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, grzybek napisał(a):

O. Cześć Marek, widzę przy Was Michała i pozdrawiam Was. 🙂. Dziś u nas w Bydgoszczy przeszła burza z lekkim gradem. Był tak nagły deszcz, że pozostały kałuże , ale zmokło tylko na 5cm. w głąb. Wiem, że jutro w piątek rano ruszają m.in. Sławoy  i wszystkie prognozy wskazują na to, że na Podlasie dojadą bez deszczu. To dobrze. Tam są piękne tereny, byłem tam za 3 razy  i wiem , ze wrócą zadowoleni.  Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia we wrześniu  u Was.Tak było super...

Michał sam przeczyta, trzymamy kciuki za pogodę dla Świnoujścia. Podlasie jest SUPER i odwiedzamy min. 4 razy w roku, byliśmy już w tym roku i jeszcze się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 15.06.2023 o 22:52, grzybek napisał(a):

 Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia we wrześniu  u Was.Tak było super...

Do zobaczenia u nas we wrześniu :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, Urbi napisał(a):

Do zobaczenia u nas we wrześniu :-)

A coś już wiadomo o terminie ?

Odnośnik do komentarza

latamy ze slawoyem markie kacperki i putek troche dzis pogoda nie rozpieszczala byla mzawka ale zwiedzamy latamy w 5 maszynjutro dojedzie szakal z katowic jest super pozdrawiam wszystkich krzynio

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale się Was nazbierało😲:scooter:. Pogoda także na wschodzie-podlaskie idzie ku dobremu w sensie oczyszczania z opadów. Do kiedy tam jesteście i gdzie macie bazę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...