Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio gdzieś przewinęło mi się, że Honda zamyka salony w Polsce. Najbardziej zmartwiło mnie, że Honda Arher w Krakowie ma się zamknąć. Czy ktoś coś słyszał? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może jakieś poszczególne się zamykają, to przecież działalność gospodarcza jak by nie było. Ja nie słyszałem, aby Honda Motor Poland zamykała działalność, ale może niech się wypowie @MariuszBurgi w temacie.

Odnośnik do komentarza

Arher jako Arher pracują do końca czerwca. A potem chyba ktoś inny ich przejmie. Tyle się dowiedziałem

Odnośnik do komentarza

Nie tylko moto, Honda podobno wycofuje się w ogóle z Europy
Mały rynek, mają USA, Azję …


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ze źródła konkurencji
Honda Nissan i Mitsubishi nie będą spełniać nowych europejskich norm emisji i podobno podjęli decyzje o opuszczeniu rynku eu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do puki nie będzie oświadczenia producenta to są bajania. Wątpię, żeby Honda wyszła chociażby z Włoch. A że ktoś coś tam powiedział, że podobno..., to tylko plotki, właśnie być może rozsiewane przez konkurencję.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tomekmajesty napisał(a):

Ze źródła konkurencji
Honda Nissan i Mitsubishi nie będą spełniać nowych europejskich norm emisji i podobno podjęli decyzje o opuszczeniu rynku eu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O ile wiem, Nissan i Renault to jedna grupa więc korzystają z tej samej gamy silników. Nie słyszałem natomiast żeby Renault się wyprowadzał z EU. Mówimy tutaj oczywiście o puszkach bo Nissan chyba moto nie produkuje 😊 .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...