Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy podkarpatczycy już zaczęli sezon 2oo? :)


szupek

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo!

Śmigacie już? Dziś była piękna pogoda. Ja w burgerze podładowałem akumulator, przepaliłem go chwilkę, umyłem siedzenie ze wstrętnych błotnych łapek miałkatego bydlaka i.... pojechałem dziś z rodziną terenówką do altanki przy jeziorkach bobrowych w baligrodzkim lesie :D

Jak coś, to na dojeździe jest śnieg, pod górę, tak, że jednośladem trudno :P

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, szupek napisał(a):

... pojechałem dziś z rodziną terenówką do altanki przy jeziorkach bobrowych w baligrodzkim lesie ...

a możesz zapodać namiary na tę miejscówkę ? Bo nie kojarzę ? 🤔 od drogi na Cisną w prawo czy w lewo ?

14 godzin temu, szupek napisał(a):

....umyłem siedzenie ze wstrętnych błotnych łapek miałkatego bydlaka i....

przy następnym spotkaniu Baśka Ci "ręcznie" wytłumaczy, że kotki są OK.  I czasem może "boleć" 🤣

U mnie to na razie jest "kruca bomba, mało czasu"  😬  nawet w niedziele, bo zawsze są jakieś "papiery" do zrobienia. Ale AKU doładowywane na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

a możesz zapodać namiary na tę miejscówkę ? Bo nie kojarzę ? 🤔 od drogi na Cisną w prawo czy w lewo ?

Jeziorka Bobrowe - platforma widokowa – Mapy Google

Proszę bardzo. Żeby dojechać, trzeba wjechać pod zakaz. fajne miejsce na ognisko.

Tu widok z altanki :)

jeziorka.jpg

Odnośnik do komentarza

A widzisz. Zmylił mnie ten "baligrodzki las"  🙂 dla mnie to bardziej Bystre.  Drogę znam, faktycznie na skuter słaba, ale da radę przejechać przynajmniej do rezerwatu Gołoborze i do kamieniołomu.  Po drodze też jest fajna altanka na ognisko. Altanki przy jeziorkach bobrowych nie znałem.  Do nadrobienia w najbliższym czasie, tylko raczej samochodem. 

Odnośnik do komentarza

Aku, doładowane, nowe opony założone. Odzież wiosennie wyozonowana.  I już był na niedzielę taki pomysł żeby się ruszyć na 200. Ale przyszła refleksja, że kości może jeszcze teraz tylko na spacer do lasu, więc psa pod pachę i siup na Porytowe Wzgórza. Asfalty po lasach nabrudzone, gałęzie, piasek i często mnóstwo dziur.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...