Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ciekawy koncept od Hondy


Paul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No widać, że ma w sobie potencjał i moc.😉Honda nie śpi. Charakterystyczne ukośne wąskie i podłużne reflektory.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekawy, nie ciekawy. W mojej opinii oczywiście. Taki pojad zbiera w sobie wszystkie wady samochodu i motocykla naraz. Niektórzy piszą nawet, że NEOWING wieszczy koniec GL1800 Goldwing Tourer/Bagger. Kto wie ? Jak mawia klasyk "czas pokaże". Generalnie to nie moja bajka, ale brawa dla Hondy za inwencję.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
58 minut temu, Piootr napisał(a):

Taki pojazd zbiera w sobie wszystkie wady samochodu i motocykla naraz.

Ale skąd ta opinia ?

Przecież szerokość tego pojazdu jest taka sama jak MP3 czy Yamaha Nikken ( generalnie przejdzie kierownica to i reszta się zmieści 😉 )

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MarcinMMz napisał(a):

widzę że jednak podświadomie wciąż ciągnie Cię do trzech kółek :-D

Fajnie się latało na 3oo  :)  ,  Jak Honda wejdzie do produkcji to będzie największy  3oo  z rozstawem przedniej osi na homologację L5e  .

Tanio nie będzie silnik golasa, wał i przedni zawias też będzie kosztował .  Polatał bym takim :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie brzydal :)
Ale oczywiście zwolennikom kosmicznych pojazdów się podoba
Purystom nie
;)
Jak Honda to tylko Cub


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie sądzę aby ten kosmiczny projekt uśmiercił klasyka gatunku GL1800 Goldwing Tourer/Bagger. 😉

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybek napisał(a):

Nie sądzę aby ten kosmiczny projekt uśmiercił klasyka gatunku GL1800 Goldwing Tourer/Bagger. 😉

Święta prawda to może być dokładnie tak samo jak u Yamahy , chodzą pogłoski  że w  2024 r  Niken może zniknąć  z cennika marki ( słaba sprzedaż ) czego nie można powiedzieć o dawcy MT09 .

Odnośnik do komentarza

Honda czy Yamaha... Jak dla mnie oba te projekty są raczej pokazaniem siły, możliwości producentów, produktem marketingowym a niekoniecznie stricte handlowym. O MT09 nikt juz nie pisze bo większość po prostu na nich jeździ... to samo w Hondzie :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...