Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wesprzyjmy Joasię70 w leczeniu wnuka


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Koleżanki i koledzy Burgmaniacy wiele razy pokazywaliście ogromne serce i wsparcie dla osób potrzebujących wspierając ich w najtrudniejszych chwilach. Dzisiaj wsparcia potrzebuje Karolek wnuk @Joasia70 - być może przyszły Burgmaniak

 

Właśnie ruszyła akcja wsparcia leczenia Karolka na: Fundacja Iskierka / Karol Depta

Karolek bardzo potrzebuje naszego wsparcia, każda złotówka się liczy, nie zostawiajmy Go bez naszej pomocy.

Udostępniajcie link znajomym im więcej osób weźmie w tym udział tym większą szansę ma Karolek , On nie może czekać.

Mamy okres rozliczeń podatków to w razie czego można przekazać 1,5%

 

 

IMG-20230210-WA0000.jpg

IMG-20230210-WA0001.jpg

IMG-20230210-WA0004.jpg

IMG-20230210-WA0003.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wspieram 👍

i rozliczenie PIT'ów w tym roku nie będę odkładał na ostatnią chwilę, tylko zrobię wcześniej aby też 1,5% poszło.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pięknie Wam dziękuję za wsparcie i słowne i finansowe 🙂 

Karolek to moje wielkie szczęście i miłość , dzielnie walczy z chorobą ( ostra białaczka limfoblastyczna ). W szpitalu spędził już dwa miesiące a kolejne przed nim, czekamy na badania ( za dwa tygodnie ), które ostatecznie określą czy będzie potrzebny przeszczep czy "wystarczy" leczenie chemioterapią.

Odnośnik do komentarza

Takie dzieciaczki powinny się beztrosko bawić a nie doświadczać bólu, strachu i problemów życia. 

Szczęście Karolka polega na tym, że ma kochających rodziców, Joasię nas i Was!!! 

Dziękuję Szefowi Burgmanii Śląskiej Arturo-bb, że nagłaśnia potrzebę zbiórki na leczenie Karolka💪, bo chociaż nie mamy możliwości, by go leczyć to jednak mamy możliwość, by w tym realnie pomóc. 

Wspieram 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasiu, poleciało troszkę BLIKiem... Nie powinno być, tak, że takie maluchy cierpią 😞

Odnośnik do komentarza

Asiu na nas Karolek też może liczyć 🤗 życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i wspieramy kilkoma złotówkami. Oczywiście na nasze 1,5% też może liczyć. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asiu osobiście nie miałem przyjemności Ciebie poznać i nie mam kontaktu bezpośrednio do Ciebie. Fundacja 100% nie przekaże Karolkowi, więc poproszę nr tel na blik lub nr konta - aby każda złotówka trafiła dla Karolka...znam temat z rodzinnych doświadczeń...Karolku zdrowia 👊💪

Odnośnik do komentarza

Asiu trzymam kciuki za Karolka od samego początku gdy się dowiedziałem, niestety wiem na przykładzie Dawida  przez co teraz przechodzicie 😪.  Teraz trzeba wierzyć że wszystko się uda , a Twoje „oczko w głowie „ wróci do zdrowia , czego z całego ❤️mu życzę .

Parę złotówek poleciało , życzę zdrowia i siły, by wspierać małego wojownika w walce z chorobą  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asieńka, ode mnie również poleciało.

Zdrowia dla bąbla i cierpliwości dla rodziców!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po chwili odpoczynku w domu w poniedziałek Karolek wrócił do szpitala. Niestety "przypałętał" się gronkowiec i kolejny etap leczenia został wstrzymany. Czekamy na zwalczenie gada ( jakby mało było walki z rakiem 🤔 ). Ale nie poddajemy się.

Dziękuję bardzo za Wasze wsparcie i miłe słowa.IMG_20230222_203650.thumb.jpg.983871b0a5c7af56db0e2912e56b8f1b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Asiu, nasze wsparcie poszło, 1,5% przekazane. Dużo zdrowia dla malucha, trzymam kciuki za powodzenie leczenia. Musi się udać 👍

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...