Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pytanie o sprzedawcę sprowadzanych Piaggio MP3.


Orion

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że trochę lenia jest we mnie. Gdzieś, kiedyś ktoś w jakiejś dyskusji wspomniał o warsztacie, czy jak to nazwać sprowadzającym te skutery i ogarniającym ten temat. Wtedy nie byłem zainteresowany. Teraz po 2 wypadkach szukam alternatywy i lekarstwa na moje lęki. Może ktoś pamieta namiary na post, albo sam adres. Mam kilka pytań do sprzedawcy. Dzięki za wyrozumiałość ( próbowałem to odszukać) i ewentualną pomoc. 

Odnośnik do komentarza

Udało mi się skontaktować. Pan zamyka działalność w zakresie skuterów, jak powiedzial, ma dosyć ludzi ( chamstwa). 300cm polecił, ale jedynie w wersji yourban. Trochę krótszy, lżejszy i tańszy. Dla mnie, 90kg i jazda solo, określił ten model jako optymalny. Normalna wersja 300, w/g niego problematyczne silniki. Dużo lepsze są wyższe pojemności. I bardzo ostrzegał przed egzemplarzami powypadkowymi. Praktycznie większość sprowadzanych. O przedziałach cenowych nie chciał mówić. Szkoda, ze kończy, bo rozmowa była b.przyjemna i mimo odległości z 3city, wybrałbym się do Wielunia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...