Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZDJĘCIA DO KALENDARZA


krzytro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Poproszę o przesłanie zwycięskich zdjęć z roku 2022 na mojego maila eurokar4@wp.pl.Możliwie jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

@krzytro  doceniam że na ostatnią chwile podjąłeś się realizacji kalendarza, ale ...

Chyba jest mały błąd. Do tej pory w kalendarzu na dany rok, były zdjęcia z konkursu z przed 2 lat. Czyli w tym wypadku powinny pojawić się zdjęcia z 2021 roku.  Jak jest inaczej niech mnie ktoś sprostuje.  

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ma, bo w 2021 we wrześniu było moje zdjęcia 🙂  dlatego między innymi planowałem zakup 2 szt., a teraz była właśnie kolej na te zdjęcia.

Po za tym zaburzy się cały proces. Jak w przyszłym roku wrócimy do normalności, to kalendarze będą zamawiane już w październiku, a więc nie będziesz miał 3 ostatnich zdjęć konkursowych. 

@zicoo62  no i dobrze, by byś był bez głowy 😃 ale ty akurat Zbysiu masz swoje zdjęcie też w 2021. 🙂 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, zicoo62 napisał(a):

Wydaje mi się, że tylko z dwóch ostatnich miesięcy bodajże. Ale głowy nie daję uciąć za to.

Też mi się tak wydaje.

Tylko listopad i grudzień był brany pod uwagę z 2021, a reszta z 2022.

Ale może niech wypowie się administracja, lub organizator ostatnich wersji kalendarzy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak ja Endriu, wyłącznie z 2021 roku. Zresztą poczytajcie wstecz w wątku kalendarz 2022 jak Paulowi wytłumaczono w którym roku będzie jego zwycięskie zdjęcie.

Odnośnik do komentarza

Kalendarz z roku 2022 w kwietniu jest moje foto z kwietnia 2021, więc idąc tym torem w 2022 roku powinny być zdjęcia od stycznia do października z 2021 i listopad i grudzień 2020. Tak mi się wydaje.

Raz miałem taką sytuację, że moje zdjęcie było dość kiepskiej jakości i zostałem poinformowany, że wydrukowane będzie zdjęcie z miejsca drugiego, a moje wylądowało na małym kalendarzu.

Ale to z przyczyn technicznych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...