Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zapisy kuj-pom Burgmania 2023


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Hej, witam towarzystwo kujawsko-pomorskie i zachęcam do zapisywania się na kolejny - tym razem dorosły, bo 18 -Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2023 2-4 czerwca 2023. w dziale Imprezy.  Kto kiedyś już był, to nie żałuje i powraca😉 Kto jeszcze nie był- szansa na zdobycie nowych doświadczeń i poznanie kolejnych zakręconych pozytywnie osobników.👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Apel do Kazekkazek i Marcinpałuki- może udałoby się Wam zmobilizować i uczestniczyć w tym priorytetowym zlocie?! Byłaby okazja wreszcie poznać się face to face. Moglibyśmy razem jechać w trasie.👍Silna reprezentacja regionu😃💪 Zastanówcie się i zapisujcie😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚
Ten post został doceniony przez 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚!

grzybek otrzymał(a) odznakę 'Helpful' i 1 punktów.

I jak tam towarzystwo w Nowym Roku 2023? Życzę nam wszystkim wszystkiego dobrego, zdróweczka, taniej benzyny i....  Obserwuję temat i widzę, że do Zlotu oprócz Skali, Fundiego i mnie dopisał się ,,Robson"👍. Czy na tych 4 skończy się reprezentacja regionu?🤔 Jak tam Kazaekazek i MarcinPałuki ? Czekamy na Waszą decyzję- oczywiście pozytywną😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 godzin temu, andrzejleo_az napisał(a):

maxi drogo!

Tanio to już było, niestety takie czasy.  Jest to nasz flagowy zlot i jest tyle czasu od ogłoszenia terminu, że można co miesiąc do skutera pod dywanik wcisnąć 50 zyli i na Burgmanie będzie. I wyjdzie tanio.😜

Odnośnik do komentarza

No tak, oszczędzają bogaci i nam się opłaci, odkładając po 50 zł nie "wyjdzie tanio". Pisząc maksi drogo miałem raczej na myśli, że ceny domków i wyżywienia w ośrodku Marysieńka nie zmieniły się vs ubiegły rok a wpisowe wzrosło z 340 do 430 złotych. Jako flagowa impreza masowa dla hermetycznej braci skuterkowców powinna być "budżetowa"  a moim zdaniem 430 zł za dwie doby w przaśnym domeczku to bardzo drogo. nie to żebym marudził, po prostu nie jadę. Ale nie czarujmy, że to tanio. Pozdrawiam uczestników i życzę dobrej, jak zawsze atmosfery i zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nasze zloty nigdy nie były budżetowe, bo nie taki był cel... ale jak już wrzucasz granat do studni to pochyl się głębiej nad tematem. Gdzie w cenniku widzisz kolację grilową z obsługą? Wynajęcie dużej sali na imprezę x 2 dni, do naszej prywatnej dyspozycji? A to tylko niektóre części składowe, które od zeszłego roku znacząco podrożały i wpływają na łączną cenę imprezy. Kwestię nieaktualnych cen na stronie OW pomijam... ale możesz zawsze zadzwonić do właściciela OW, dopytać co za ile, a później złożyć oficjalne zażalenie, że "nie wychodzi tanio".

Mamy wpływ na jakość naszej imprezy z poziomu organizatora, natomiast na rosnące ceny w PL i na świecie - żadnego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć Doris i Tomek 66. Bardzo się cieszę , że zgłosiliście swój akces do Zlotu. Super. Dogadamy się ew. w kwestii dojazdu. 👍

Odnośnik do komentarza

No cześć nie 66 a 69 napewno się jakoś dogadamy i może spotkamy się na rozpoczęciu sezonu Toruń Łubianka na który co roku jeździmy od paru sezonów 😃

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, skala napisał(a):

👍to szykujemy się do spotkań w regionie. Cieszę się bardzo.

Jestem za👍 chętnie się spotkamy. Widzę że też na burgmanię wybierasz się od czwartku może razem moglibyśmy jechać:scooter:tyle że żona więcej jak 110 na dawntonie 125 nie pojedzie ja jeżdżę v-stromem 650 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, Tomek 69 napisał(a):

No cześć nie 66 a 69 napewno się jakoś dogadamy i może spotkamy się na rozpoczęciu sezonu Toruń Łubianka na który co roku jeździmy od paru sezonów 😃

Ja mam końcówkę rocznika 66, stąd moja omyłka. Będę pamiętać.👍 Łubianka będzie 30. 04. 23r a ja właśnie w tym czasie będę wracać z dwutygodniowej moto wyprawy z północnych Włoch. Tyle razy byłem w Łubiance i widać, że gdzieś się mijaliśmy. Stąd mnie nie będzie.😩

Jeśli chodzi o wyjazd na Zlot Burgmanii to ja ruszam w piątek 2 czerwca. I cieszę się , że na miejscu się zapoznamy. 😉Natomiast jak chcesz, to dogadaj się co do wspólnego wyjazdu z naszym kumplem Skalą, z którym byłem rok temu razem. On też preferuje podobne prędkości przelotowe, o których wspomniałeś.

Tomek, będziemy obserwować pogodę, okoliczne spoty i w razie chęci na jakikolwiek krótki wypad pisz do mnie na ,,priv". To jest wiadomość którą możesz wyłącznie do mnie napisać po wejściu na mój profil.

Odnośnik do komentarza

Też będę obserwować napewno się odezwę ja mieszkam na Błoniu. Pewnie nie raz się mijaliśmy gdzieś na drodze. Udanej wyprawy życzę my jeździmy tak 500 do 600 km po Polsce bo na b żona za granicę nie może przeważnie zloty vstromclub i okoliczne rozpoczęcia sezonu motocyklowego fajnie by było wybrać się na jakąś wycieczkę w któryś weekend.😃

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Tomek 69 napisał(a):

Jestem za👍 chętnie się spotkamy. Widzę że też na burgmanię wybierasz się od czwartku może razem moglibyśmy jechać:scooter:tyle że żona więcej jak 110 na dawntonie 125 nie pojedzie ja jeżdżę v-stromem 650 

 

czemu nie, ja wybieram się w czwartek -taki plan. Możemy się umówić na wspólny wyjazd. Ja jeżdzę 350 wiec nie pojadę wiecej jak 125/h . Łubianka jak będzie pogoda to może zaliczę. Muszę tylko zrobić drobną naprawę hamulca postojowego. W razie co to w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, Tomek 69 napisał(a):

Jestem za👍 chętnie się spotkamy. Widzę że też na burgmanię wybierasz się od czwartku może razem moglibyśmy jechać:scooter:tyle że żona więcej jak 110 na dawntonie 125 nie pojedzie ja jeżdżę v-stromem 650 

 

Jasne👍Więcej napisałem Tobie na ,,priv''

A V stormik to super uniwersalna do turystyki maszyna. Pogadamy😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie ludzie😁

Fajnie że nas przybywa,może się odrodzimy jako region😎

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robert, też temu kibicuję i trzymam kciuki za udany facelifting kujawsko-pomorskiego.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.01.2023 o 10:35, grzybek napisał(a):

I jak tam towarzystwo w Nowym Roku 2023? Życzę nam wszystkim wszystkiego dobrego, zdróweczka, taniej benzyny i....  Obserwuję temat i widzę, że do Zlotu oprócz Skali, Fundiego i mnie dopisał się ,,Robson"👍. Czy na tych 4 skończy się reprezentacja regionu?🤔 Jak tam Kazaekazek i MarcinPałuki ? Czekamy na Waszą decyzję- oczywiście pozytywną😉

Nadrobiłem zaległości i poczytałem zaległe posty,

dziękuje za zachętę, ale chyba to nie dla mnie 

z natury spokojny jestem, alkohol staram sie nie pic, a tam to zapowiada sie ostre … 😊

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć,też  kiedyś po raz pierwszy miałem takie wyobrażenie, ale nikt nikomu nie wlewa alkoholu do gardła. I ja nie należę do tzw. ,,rozrywkowych''. Dopóki nie masz z kimś styczności face to face, przypięcie komuś takiej łatki może wydawać się co najmniej przedwczesne, chybione. Szkoda tylko, że nie skorzystałeś dotąd z kilku okazji regionalnych spotkań w naszym regionie, aby poprzez uczestnictwo w naszych wyjazdach móc poznać ludzi. Pozdrawiam.🙂

Nie sposób generalizować

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybek napisał(a):

Cześć,też  kiedyś po raz pierwszy miałem takie wyobrażenie, ale nikt nikomu nie wlewa alkoholu do gardła. I ja nie należę do tzw. ,,rozrywkowych''. Dopóki nie masz z kimś styczności face to face, przypięcie komuś takiej łatki może wydawać się co najmniej przedwczesne, chybione. Szkoda tylko, że nie skorzystałeś dotąd z kilku okazji regionalnych spotkań w naszym regionie, aby poprzez uczestnictwo w naszych wyjazdach móc poznać ludzi. Pozdrawiam.🙂

Nie sposób generalizować

W życiu byłem na dziesiątkach wyjazdów integracyjnych wiec wiem z czym to się je, i odpowiedziałem szczerze na wywołanie mnie do chęci uczestnictwa.

Nie ma w mojej odpowiedzi złośliwości, kazdy robi co lubi, i proszę nie interpretować mojej wypowiedzi w zły sposób 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Marcinpałuki napisał(a):

...Nie ma w mojej odpowiedzi złośliwości,....

problem w tym że tak to zostało odebrane 😞 nie znasz nas a oceniasz.  Przymusu wyjazdu na taki zlot nie ma, ale tych kilka wpisów mogłeś sobie darować.  Wszyscy to czytają.  Nie tylko Kujawiaki.  

Odnośnik do komentarza

Każdy interpretuje po swojemu

 

23 minuty temu, EndriuBis napisał(a):

problem w tym że tak to zostało odebrane 😞 nie znasz nas a oceniasz.  Przymusu wyjazdu na taki zlot nie ma, ale tych kilka wpisów mogłeś sobie darować.  Wszyscy to czytają.  Nie tylko Kujawiaki.  

Z drugiej strony ktoś zmusza do odpowiedzi a później ma pretensje ze ktoś odpowiedział w szczery sposób. 
Nie napisałem ze ludzie z Kujaw piją tylko ogólnie na temat takich imprez wiec interpretujecie jakoś za bardzo osobiście.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...