Skocz do zawartości
Forum Burgmania

18 Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2023* 2-4 czerwca 2023


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Aktualizacja uczestników 1∞ Zlotu Maxi :scooter:- przeprowadzona 👋

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lista zaktualizowana w/g sugestii 👍

Już za ok miesiąc ruszą rezerwacje domków. Sztuką kwatermistrzostwa będzie się zajmował nasz drogi kolega @Wrzonio 💪 

Odnośnik do komentarza

Niestety z przykrością informuję, że chcę wycofać zgłoszenie uczestnictwa z przyczyn osobistych. Pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Aktualizacja listy dokonana 👋 

Za chwilę ruszamy z wątkiem organizacyjnym a już w marcu pojawi się oddzielny wątek z rezerwacjami domków. 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim,

Mam prośbę o dodanie do listy uczestników zlotu .🙂 Dopytuje, bo jestem totalnie nowy w tej sprawie, kupiłem Piaggio Medley 125 (chociaż planowałem zakup mocniejszego, ale w momencie zakupu wybrałem medley 2017 roku. ) No i to nie jest maxi skuter, to czy w takim wypadku przyjmiecie mnie do waszego klubu? :)

Jeżeli tak, to proszę o dopisanie do listy, wariant 1 domek,

od czwartku wieczora, bo po pracy wyjadę, na wieczór mam być na miejscu (jak coś sie zmieni to dam znać).1  - Koszulka XL.  2.Max 8 lat - koszulka mała, 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo miło nam jest ,że zgłaszasz swój udział w tak zacnej corocznej imprezie.👏 Oczywiście, że nie ma żadnych ograniczeń czy  masz maxi skuter czy tez nie. To forum nie jest dyskryminujące🤣. Obserwuj ten wątek, jak i organizacyjny dotyczący zlotu. I do zobaczyska😉

Odnośnik do komentarza

To, super, dziękuje, i do zobaczenia. 

-----Jedno pytanko jeszcze. Czy będą jeszcze dzieciaki w wieku 8- 10 lat. Czy tak naprawdę jest sens brać Maksa na zlot? Żeby się tam nie nudził jako jedyny dzieciak 🙂

I czy ktoś jeszcze ze Wrocławia, czy okolic będzie tam jechał? Możemy się zgadać i razem pojechać.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słuchaj, na pewno Twój dzieciak nie będzie jedyny. To jest maga rodzinny i towarzyski zlot. Zobacz na pierwszej stronie wątku zlot 18 Burgmanii filmiki z archiwalnych dotychczasowych zlotów i tam rozwiejesz swoje wątpliwości...... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, grzybek napisał(a):

Słuchaj, na pewno Twój dzieciak nie będzie jedyny. To jest maga rodzinny i towarzyski zlot. Zobacz na pierwszej stronie wątku zlot 18 Burgmanii filmiki z archiwalnych dotychczasowych zlotów i tam rozwiejesz swoje wątpliwości...... Pozdrawiam

Oglądałem, tylko chciałem się upewnić ze tym razem tez jeszcze ktoś ma zamiar brać ze sobą dzieciaków 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

@Gora Zawsze na naszych zlotach są dzieci/młodzież. Raz więcej, raz mniej. Staramy się im zapewnić różne atrakcje... robim co możem ... bo przecież... czym skorupka za młodu... itd 
Aha, na terenie zlotu jest park linowy, dedykowany właśnie młodzieży. Można też wypożyczyć rowery wodne. Na terenie OW są jeszcze dostępne dwa tory dla skate'ów. Nudzić się raczej nie będzie 
DSC04171.JPG


DSC03999.JPG


Resize%20of%20DSCF5242.jpg


Resize%20of%20DSCF5299.jpg


Resize%20of%20DSC_7991.jpg


Resize%20of%20DSC_8024.JPG


c13e98b8b1becc068491543b3d9190e6.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lista uczestników tegorocznego zlotu zaktualizowana 👍

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale po co ta awantura? 😉 Pewnie, że można... nawet jest to sugerowane! 😀 Wykonano 👍

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MariuszBurgi napisał(a):

Ale po co ta awantura? 😉 Pewnie, że można... nawet jest to sugerowane! 😀 Wykonano 👍

No to już są 2 🍺

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lista po aktualizacji deklaracji i wpłat.

28 minut temu, Migu napisał(a):

Proszę o dopisanie do listy uczestników Halinkę i Miga (czwartek)

Rozmiar koszulek pozwoliłem sobie dodać wg zeszłego roku. Jak wam "ubyło" lub "przybyło" - proszę o sygnał 😄

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wpłata poszła. Proszę o korektę na liście o dopisek " Od czwartku" dla numeru 31 i 32 :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...