Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Forza 750 by Bienias


Bienias

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi, że mam za mało postów i nie mogę założyć nowego tematu w forumowej galerii, chwalę się tutaj.

Po mozolnych poszukiwaniach wśród używek (raz jeszcze dzięki Saper za pomoc) padła decyzja, jedziemy do salonu.

Oto nówka sztuka Pani Forza. Na fotkach jeszcze bez założonej szyby, bo Tomek nie mógł się powstrzymać żeby się nie przejechać.

20221203_160655.jpg

20221203.jpg

20221203_155036.jpg

20221203_155026.jpg

20221203_160132.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratulacje 🤝 Niech wozi bezpiecznie i bezawaryjnie :scooter: 

Odnośnik do komentarza

Matko, chłopie 😮 coś ty kupił ?  18,4 litra na setkę ? 🤔  to nawet ruski Ural tyle nie pali 😜

Ale mimo wszystko gratulacje 👍 😀 niech wozi bezpiecznie, kręgosłup niech nie boli i może żona teraz częściej się przysiądzie ? 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 minut temu, EndriuBis napisał(a):

Matko, chłopie 😮 coś ty kupił ?  18,4 litra na setkę ? 🤔

Ale to spalanie z 2020 roku 😉

Gratuluję zakupu👍

Odnośnik do komentarza
Matko, chłopie  coś ty kupił ?  18,4 litra na setkę ?   to nawet ruski Ural tyle nie pali 
Ale mimo wszystko gratulacje   niech wozi bezpiecznie, kręgosłup niech nie boli i może żona teraz częściej się przysiądzie ? 
E tam, to po testach Tomusia
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajna to nowa Fors(z)a 😉. Gratuluję zakupu. Nowa zawsze lepsza, niech wozi bezpiecznie 👍

Podziel się z nami gdzie kupiłeś i jakie dostałeś warunki.

Odnośnik do komentarza

FORZE  nabyłem w salonie w Warszawie  HONDA PLAZA  w sobotę 03.08.2022 r. Wynegocjowałem niezłe warunki  i dość spory upust. Pracują tam spoko goście,  z ktorymi idzie sie dogadać. Dzięki SAPEROWI, i tu znowu ukłony w jego stronę i podziękowania,  uniknąłem zakupu używanego w Częstochowie. Był tam z 2021 roku z Francji,  z przebiegiem 15 tys. kilometrów za 39900 zł. Dla mnie wyglądał nawet nieźle. Miał tylko jedną rysę na plastiku i na szybie.  W jednym miejscu był też troszkę pęknięty plastik, po montażu bocznych kufrow. Ale Grzesiu swoim SAPERSKIM okiem zauważył że plastiki i owiewki z przodu są źle spasowane,  co świadczyło o tym, że stelaż pomocniczy był naprawiany. Chyba był po jakiejś przygodzie i raczej odradzał mi zakup tego egzemplarza. Po namowie i radzie moich synów,  zdecydowałem. Będę miał pewny, niewytłuczony nowy sprzęt. Sam sobie go dotrę i ujeżdżę. Po wynegocjowaniu dość sporej zniżki zakupiłem nowy z salonu,  nie tak wiele dokładając.  Niech mnie wozi szczęśliwie i cieszy oko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 minuty temu, tomekstw napisał(a):

Na prośbę Janusza wklejam fotki. Ubrana w biżuterię givi.

No teraz to tylko w trasę 😉

Odnośnik do komentarza

Witam Tak się prezentuje moja FORZA w kompleciku GIVI który założyłem w ubiegły czwartek. Oceńcie sami. Mnie się nawet podoba i co najważniejsze jest o ponad połowę taniej. Jeszcze parę gadżetów które też może podpatrzę na forum u Was i będzie można się pokazać w śród zacnej BRACI na maxi skuterach  

Odnośnik do komentarza

Wow, robi wrażenie 👍, ale, ale - śniegu nie ma 😉, u mnie do połowy łydki 😀.

Janusz, teraz zostaje tylko czekać, aby wiosna przyszła jak najszybciej.

Edit.

"A ciemu, nima tablycy, musi trzeba jakieś niedopatrzenie, ani chybi". 🤫

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Saper napisał(a):

Wow, robi wrażenie 👍, ale, ale - śniegu nie ma 😉, u mnie do połowy łydki 😀.

Janusz, teraz zostaje tylko czekać, aby wiosna przyszła jak najszybciej.

Edit.

"A ciemu, nima tablycy, musi trzeba jakieś niedopatrzenie, ani chybi". 🤫

Fotki robione przed nadejściem zimy, ale uwierz, w Stalowej jest dużo więcej śniegu niż w Rz. Jazda po osiedlówkach niejednokrotnie możliwa tylko na cztery łapy.

Odnośnik do komentarza

GRZESIU tablica też jest i to z ładniusimi numerkami tylko trzeba dziureczki zrobić no i przykręcić. Do wiosny będzie wszystko zrobione. Teraz dużo śniegu napadało, że trudno dojść do garażu, a i zimno tam też troszeczkę jest i nie chce się tam przebywać i dłubać. Czekamy na lepsze dni 

Odnośnik do komentarza

@Bienias  nie rób dziur w rejestracji tylko kup ładną ramkę. Na Burgmanii będziesz miał okazję zakupić ramkę Forumową 🙂 

A swoją drogą to ja ci trochę współczuję. Mając nawet "stary" skuter w garażu w zimie człowieka "roznosi" że nie można pojeździć, a co dopiero w takiej sytuacji jak u ciebie.  To tak jak byś z seksem miał czekać do nocy poślubnej, a ślub dopiero w marcu 😜    

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, EndriuBis napisał(a):

... nie rób dziur w rejestracji tylko kup ładną ramkę. ...

Ma rację, poczekaj z tymi dziurami - do jutra.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, EndriuBis napisał(a):

@Bienias  nie rób dziur w rejestracji tylko kup ładną ramkę. Na Burgmanii będziesz miał okazję zakupić ramkę Forumową 🙂 

 

Jedną, znaczy jeden (otwór) warto zrobić, pod nita.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Bienias napisał(a):

tylko trzeba dziureczki zrobić no i przykręcić.

 

48 minut temu, EndriuBis napisał(a):

kup ładną ramkę

Ja moją tablicę przykleiłem na dobrą taśmę dwustronną. Trochę miałem obawy, ale trzyma.

PS. Honda piękna, chętnie bym się przesiadł. Gratki 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...