Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycja spotkania Opłatkowego


arturo-bb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Moi mili na ostatnim spotkaniu Czwartkowym padło zapytanie " czy robimy spotkanie opłatkowe ? "

Problemem jest że nie ma chętnych aby to ogarnąć gdzieś w środku województwa 😪 a na Podbeskidzie trochę za daleko dla większości 😉

Z inicjatywą wyszedł nasz kolega @AndrzejMyslowiceS i próbował ogarnąć temat u siebie w lokalu w którym już bywaliśmy parę razy. TU

Jak się łatwo domyśleć jest już trochę za późno na dobre terminy ( Barbórki , Golonkowe i inne imprezy )

Dlatego jest propozycja : połączyć wigilię ze spotkaniem Czwartkowym.🤔

Wolny termin to 15.12 można by się spotkać od 18,00 a kolację zacząć o np 19,00 jak już wszyscy chętni dojadą.

Tylko jest pytanie : ILU było by chętnych ?

Jeśli ma to dojść do skutku to trzeba się ogarnąć szybko.

Proszę o informację kto byłby zainteresowany ( od ilości osób będzie zależała dokładna kalkulacja ceny kolacji : a ma być barszczyk z uszkami , rybka , jakieś ciasto + kawa i herbata no i napoje zimne )

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nie mam grafiku na grudzień, ale wstępnie się zapisuje(my). Dam znać najszybciej. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witajcie roztomili, zwolnił się termin w sobotę 10. 12 , na spotkanie opłatkowe. Proszę o szybkie decyzje odnośnie uczestnictwa. Wiadomo było że w czwartek nie każdemu odpowiadało, trzymałem kontakt z szefową Eldo i dostałem info że sobota wolna. Decyzje podejmować szybko, na tydzień przed imprezą muszę wiedzieć ile osób. Zrobi się listę i będą zapisy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sobotę pasuje dla mnie tylko nie wiem kiedy Beata będzie wychodzić ze szpitala więc muszę Andzej z tobą pogadać 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

10 dniówka do 19.00. Ok. 20.00 w domu... Za późno będzie. Odpadamy. Szkoda. 🥺  (18.12.by pasował, no ale... trudno.) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista osób zadeklarowanych na spotkanie w sobotę 09.12

1.AndrzejMysłowiceS

2.Ewa-BB i arturo-bb

3.KasiaP i MarP

4.Joasia 70

5.Patryk

6.Frodka2 i Nietoperz

7.Monia i Robert1973

8.Marcin78 ( sam czy z rodziną ? )

9.Ziga

10.

 

Czekamy do końca tygodnia na chętnych.

Potem Andrzej musi podać liczbę osób

 

PS

Jak kogoś pominąłem to pisać

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...