Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przerobienie/obszywanie kanapy motocyklowej


Szagal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zaprzyjaźniona grupo śląska 😉 

Że jesteście w wiele bardziej aktywni niż "moja" grupa, to u was również pozwolę sobie zadać pytanie o kanapkę 🙂

Tegoroczne modele i propozycje na przyszły rok - szczególnie Honda - były dla mnie rozczarowujące, więc wszystko wskazuje na to że moja Siłaczka zostanie ze mną na koleje sezony.

W związku z tym chce ją nieco odświeżyć i może dodać jej jakieś gadżety.

Pytanie czy możecie polecić kogoś ze śląska kto przerabia kanapy motocyklowe?

Myślę nad zmianą "profilu" i dodaniem maty grzewczej 🥶

Odnośnik do komentarza

Nie wiem do końca czy tu można załączać linki reklamowe, a nie chce mi się zaglądać do regulaminu forum, tak samo jak Tobie do informacji w Necie 🤪, ale chciałbym Ci napisać, że jest to standardowa usługa i robi to naprawdę wiele punktów tapicerki motocyklowej, lub samochodowej z naciskiem na ta pierwszą, bo mają większe doświadczenie. W Necie znajdziesz też punkty które robią to na zamówienie pod dany rodzaj i model motocykla, sama mata też nie jest problemem, czy wyściełanie siedziska żelem. Ja kupiłem do mojej Hondy gotowy pokrowiec, ale jak zobaczyłem ile jest z tym piep....nia to wysłałem im siedzenie i odesłali gotowe obszyte, za zamontowanie tego zapłaciłem jakieś śmieszne pieniądze. Jak Cię interesuje gdzie to robiłem to mogę Ci wysłać adres firmy na PW. Pozdrawiam LWG

Odnośnik do komentarza

@BURISMAN O linka poproszę 😉

A z moim postem nie chodzi o lenistwo czy nieumiejętność korzystania z Internetu tylko sprawdzą usługę. 

W Internecie jest dużo, ale nie jestem pewny czy chcę kanapę motocyklowa/skuterową oddawać do modyfikacji w miejscu gdzie głównie obijają "tapczany" czy szyją oparcia dla krzeseł 🙂.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...