Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PROŚBA O WSPARCIE dla jednego z nas – BURGMANIAKÓW - 1,5% Z PODATKU 2022/2023


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Z Burgmanią i członkami jestem związany od 2006r. Wspólne turlania, ogniska grille, spotkania  pozostaną w pamięci. A zaczęło się od kupna oleju przekładniowego.

W 2012r pod koniec trafiłem na wózek. Nie zamknąłem się w sobie i nie odizolowałem się od ludzi, znajomych i klubu. Wręcz przeciwnie zawsze mogłem liczyć na pomoc.

Jedyna zmiana to że nie mogę jeździć na większość zlotów i spotkań jak kiedyś to miało miejsce.  Powiedziałem sobie że jak będzie zdrowie i możliwość to ”sztandarowego” zlotu nie opuszczę dopóki będę w klubie. Jeszcze nie zakończył się aktualny a dzieci już czekają na kolejny zlot i pytają czy będziemy.

Dziękuję osobom, które mimo tego wszystkiego pamiętały i znalazły czas na wpisanie moich danych w rubryce PIT’u. W obecnej sytuacji pomoc każdego z Was sprawia że w jakimś stopniu odciąży mnie w wydatkach na leki oraz art. medycznych, pomocy Karolinie i moim funkcjonowaniu.  Jestem osobą niepełnosprawną z socjalną rentą, która jest trwale niezdolna do podjęcia jakiejkolwiek pracy i która wymaga  pomocy osób trzecich w codziennym funkcjonowaniu (jedzenie, mycie, ubranie, toaleta itd. Itp.)

Jestem jedną z osób niepełnosprawnych w Polsce, które są w podobnej sytuacji. Renta socjalna po rynkowych podwyżkach już jest za niska na leki i potrzebne art. medyczne. Kilka lat temu musiałem zrezygnować z profesjonalnej rehabilitacji bo skumulowało się kilka rzeczy m.in. jej koszty, obecnie nie mogę jej wznowić tylko przez brak funduszy. Proszę by dostrzegano ludzi niepełnosprawnych i pomaganie im bo każdego tak jak mnie dziesięć lat temu może to dotknąć. Ja się z tym zmagam i walczę każdego dnia i mam nadzieję że się nie poddam. Proszę byś mi pomógł i wsparł mnie 1,5% z podatku w nadchodzącym roku podatkowym który nie będzie lekki.

Zajmie to chwilę, jest to dla mnie ważne, dla ciebie kilka groszy będzie nie odczuwalne miesięcznie a przy dużej grupie osób a dla mnie to będzie odczuwalną pomocą w zakupie artykułów medycznych. KLIKNIJ. Opis nowej pomocy.

Regularnie poprawiaj jakość życia naszych podopiecznych – ustaw płatność cykliczną - Fundacja Avalon

 

 

Michał Kubiak - Fundacja Avalon

PROSZĘ udostępnij ten link powyżej lub wiadomość przez FB lub innych mediach albo prześlij ją mailem.

 

Pozdrawiam serdecznie

Do zobaczenia

Beznazwy-1.jpg

1 SMS.JPG

BLIK.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Ten temat został podpiął/eła i promował(a)
  • temat został odpięty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...