Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Noworoczne postanowienie : SŁONECZNA SYCYLIA 2008


Gość Black Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Black Jack

Prawie wszyscy z nowym rokiem co? sobie postanawiaj? i solennie obiecuj? spełniać te postanowienia. :(

Jedni nie będ? palić, inni przestan? pić, ci przestan? brać a tamci dawać ;)

Ja, aby się nie wyróżniać też sobie złożyłem pewne mocne postanowienie i nie chodzi tu o:

-rzucenie palenia (od kilku lat jestem niepal?cy),

-"pifka"pić nie przestane (takiego dobra sie nie zrzeknę), !piwko

-brać biorę i dalej będę brał (życie na bakier)

-a dawać czasami też lubię :huh: (i tu proszę bez podtekstów) :huh:

Mianowicie postanowiłem sobie, że w tym roku Ja i mój AN-650 odwiedzimy słoneczn? Italię a konkretnie Sycylię !!!!! :(

Kto? z czytaj?cych pewnie zaraz powie:

...."ale wymy?lił !!!! Na Sycylie !!! ot nic ciekawego bo jeĽdziłem dalej, i było ciekawiej itd, itp".....

Dla mnie przygoda z maxi zaczęła sie dopiero półtora roku temu i nie licz?c ostatniego |RM oraz kilku lokalnych wycieczek skuterowych nigdzie więcej nie byłem :huh:

Wyprawę zaplanowałem na pierwsz? połowę czerwca gdyż wtedy nie będę miał problemu z otrzymaniem urlopu.

I planowany termin to 1.06.2008 do 15.06.2008 lub alternatywny od 8.06.2008 do 22.06.2008 roku.

Wymy?liłem sobie 15-sto dniówkę żeby oprócz Sycylii zwiedzić jeszcze kilka innych włoskich k?tów.

Będę wdzięczny Wam wszystkim do?wiadczonym skuteromaniakom za wszelkie wskazówki, sugestie, porady oraz propozycje gdyż jestem "zieloniutki" w przygotowywaniu takich wypraw.

Było by mi bardzo miło gdyby znalazł się kto? chętny na uczestnictwo w tym moim przedsięwzięciu ;)

ps.Jako że mamy już nowy 2008 rok pragnę Wszystkim życzyć długiego,ciepłego i bezpiecznego sezonu skuterowego

oraz spełnienia wszystkich marzeń nie tylko tych zwi?zanych z 2oo :P

Odnośnik do komentarza

Polecam Sycylię i gratuluję pomysłu. Miałem okazję pojeĽdzić trochę po Sycylii i jest to super wyspa dla dwóch kółek. Pomijaj?c masę skuterowców którzy cię nawet nie pozdrowi? jak w Polsce gdyż skuter tam nie jest żadnym zjawiskiem to niesamowite s? drogi widoki i pogoda. T-shirt to wszystko co założysz a bez kasków przynajmniej w miastach jeżdż? całe stada. Robi to niesamowite wrażenie gdy dzieje się to wszystko w obecno?ci Policji. !scooter Mimo wspaniałej pogody nawet latem na Sycyli jest ?nieg na Etnie i uwierz mi jest to kawał góry. Ja jeĽdziłem tam samochodem ale napewno jest to raj dla miło?ników dwóch kółek. Pamietaj spełniaj Noworoczne obietnice. !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...