Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2022 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

1636526299_listo20223141a99a6df2610974566feaad18cf25.jpg.1b545b024befad1089fcc93a073fb1c5.jpg

Króciutko, bo listopad ... a to przecież miesiąc zadumy a szczególnie ten dzisiejszy, jutrzejszy i najbliższe dni ... 🕯️

Latającym na 2oo życzę super pogody a zwłaszcza suchych i szerokich tras, oby jak najdłużej taki stan się utrzymywał ... 🙃 a wszystkich bez wyjątku jak zawsze ciepło pozdrawiam .... i tym ekstrawaganckim wyrazem mej duszy 😈 miesiąc listopad uważam za otwarty, do zobaczenia w trasie ... LwG ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś Dzień Wszystkich Świętych. W różny sposób przeżywamy ten Dzień. Najczęściej ogarnia nas zaduma, wspomnienia... Byli wśród naszej społeczności motocyklowej ludzie, którzy bardziej lub mniej "święci byli". To nie ma znaczenia...Każdy podąża swoją drogą. Ale kochali i dzielili z nami swoją pasję. Kochali motocykle, kochali spędzanie czasu w siodle, razem dzielili się swoimi radościami na zlotach i innych spotach.  Aktualnie być może dalej kontynuują tą pasję gdzieś tam na innych szlakach:scooter:. Jakich? Któż to wie...🤔Dlatego musimy pamiętać.🙂🕯️

Odnośnik do komentarza

No to poganiałem. Moje ulubione rejony Kaszub. Nie zapuszczałem się w te rejony, ponieważ jakość dróg nie zachęcała. Obecnie, asfalty co prawda na jedną puchę ale równiutkie z utwardzonym poboczem. Średnio co dwa, trzy kilometry przystanek na oglądanie jezior i fajnej infrastruktury. Widać dofinansowania Unijne. Krajobrazy Szwajcarii Kaszubskiej, przepiękne, brakowało tylko słonka ale na szczęście było sucho i w mirę "ciepło". 

W pewnym momencie między Lipnicą a Tuchomiem przykuła uwagę wielka dziura w ziemii, taki Bełchatów bez węgla.......

IMG_20221101_141717.jpg

IMG_20221101_143129.jpg

IMG_20221101_143511.jpg

IMG_20221101_144139.jpg

IMG_20221101_142524.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i superowo. Ja miałem okazję polatać na dróżkach Szwajcarii Kaszubskiej tego lata i jestem pod wrażeniem tych ,,małych Mazur". :scooter:👍

Odnośnik do komentarza

Qurcze, trochę wcześnie ta zbiórka, start o 8-smej. No cóż, piątunio zapowiada się suchy i ciepły więc z przyjemnością zawitam do Wierzchowa.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, cris76 napisał(a):

Qurcze, trochę wcześnie ta zbiórka, start o 8-smej. No cóż, piątunio zapowiada się suchy i ciepły więc z przyjemnością zawitam do Wierzchowa.

Cris - jeżeli będzie Ci pasowało, to przyjedź do Białogardu na Orlen przy Kauflandzie. Jesteśmy tam wstępnie umówieni z Baśką i o 8:45 ruszamy dalej. Po drodze dołączą jeszcze jedni znajomi. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Kacperki napisał(a):

Cris - jeżeli będzie Ci pasowało, to przyjedź do Białogardu na Orlen przy Kauflandzie. Jesteśmy tam wstępnie umówieni z Baśką i o 8:45 ruszamy dalej. Po drodze dołączą jeszcze jedni znajomi. 

Ok. Miałem jechać przez Tychowo ale w kupie raźniej. 8.30 Kaufland Białogard

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Bob napisał(a):

Otwórz zdjęcie

Bardzo dziękuje za przyjazd...miło było sie zobaczyc.....pozdrawiam

Ja również dziękuje, już za rok przyjadę również.

Odnośnik do komentarza

Super impreza, bogaty poczęstunek, organizacja, towarzystwo, mnóstwo motocykli. Wszystko to składa się na to że impreza zostaje wpisana do kalendarza. Bogdan, dzięki za udostępnienie ADV oraz reszcie ekipy za miło spędzony czas.

IMG_20221111_135252.jpg

IMG_20221111_135321.jpg

Odnośnik do komentarza

Od samego rana mówiłem sobie: "nie, nie rób tego..." 

Ale nie udało mi się przekonać samego siebie i uległem domykając listopad niecałymi dwoma setkami km... 😜😆

IMG-f87e0a13517005c90b59f395947f42fc-V.jpg

IMG-b1b211341424efcadf4f2cc33ae259b2-V.jpg

Odnośnik do komentarza

👍🥶Też walczyłem ze swoim drugim ja...Wygrał "rozsądek". sezon 2022 rozpoczęty 01.03 zakończyłem definitywnie, demolką Tmaxa. Latem Maxio otrzymał silnik i przedni zawias od 530 2016r. Teraz trwają prace nad wymianą zadupka.🤪

IMG_20221128_074505.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...