Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jednodniowe wycieczki po Mazowszu.


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! !piwko

W wolnym czasie ci?gnie mnie na łono natury. Kampinos jest nie daleko więc w okresie letnim ?migałem z moj? sympati? na rowerach (wypady głownie z miasta Truskaw). Niestety oba trekingi po krótkim czasie zostały skradzione. Zawiesili?my nasze wypady. Z buta chodzili?my na spacery po laskach Bemowski i trochę dalej. Ale do czego zmierzam. Dzisiaj wycyganiłem 4 kółka i ?mignęli?my do Julinka (troszkę dalej kierunek na Budki Ki?cińskie), ponieważ na mapie jawił się parking i kilka ciekawych szlaków. Jad?c kolejno przez Stare Babice->Zaborów->Leszno (tereny mało mi znane) oczom nie dowierzałem! Drogi płaskie jak stół! Europa pełn? gęb?! Jeżeli takie drogi s? wokół Kampinosu to wspaniale!

Wyci?gam w sezonie skuter, przegl?dam mapę i jadę! Polecam Wam te okolice na spokojne jazdy (na razie do?wiadczyłem przyjemno?ć jad?c tylko 400), a ciekawe jak jest dalej... może i jeszcze lepiej! Czemu tak się rozpisuję, bo wspaniałe okolice na wypady skuterowe ( i na przykład poł?czone z wycieczk? "z buta") s? bliżej niż nam się zdaje.

Czy znacie jakie? ciekawe miejsca, "trasy skuterowe" w Mazowieckim? Względnie bezpieczne (równe drogi, możliwo?ć pozostawienia skutera w bezpiecznym miejscu na czas zwiedzania) i bogate w atrakcje "wizualne". Czekam na Wasze propozycje, bo sezon już tuż tuz... :huh:

temat przeniesiony z "ogólnych" do w?tku po?więconego regionowi mazowsze bo tego też dotyczy

Artix

Odnośnik do komentarza

Jestem natej stronce od nie dawna . mam Burgmana 400. Mieszkam kamieniem dorzicić do kampinosu . znam te tereny .

Najllepszym miejscem na krótki wypad jest wie? Kampinos jest tam muzeum puszczy kampinoskiej i parking, tylko nie pamiętam czy jest strzeżony .

Na razie jest jak jest ale w maju można zrobić mały wypad. Pozdrawiam . Pavelo.

Odnośnik do komentarza

To czekamy na wiosnę. S?dzę, że nie trzeba będzie niczego organizować, po prostu niekontrolowany zryw kilku riderów i już mamy mini zlocik :P Miasteczko Kampinos, muszę odwiedzić tylko niech trochę mrozy odpuszcz? :) sporo informacji znalazłem na stronie kampinos.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość pavelo

Witam.

Czy jak w temacie wyżej s? chętni na mały wypad niedaleko stolicy, tak jak w temacie

"okolice puszczy kampinoskiej "

Ten weekend chyba już odpada ale w tygodniu można by było ?????????

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...