Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Napisali o nas...


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kolega Artix lubi być medialny... Zarówno jego praca jak i dzisiejszy artykuł w prasie o tym ?wiadcz? :angry: .

Niestety nie obyło się bez wpadek w artykule typu: model skutera BURGMANARTIX :o ale ogólnie cało?ć jest OK ;) .

Jakby kto? nie kupił gazetki a chciał poczytać to proszę...

SKAN 1

SKAN 2

Odnośnik do komentarza

Nasz PR-owiec działa jak widać bardzo dobrze :o co się chwali ;) dla tych co wol? wersję internetow? podaje link gdzie można przeczytać tekst w wersji elektronicznej

http://www.kulisy.pl/appS/a/tekst.jsp?plac...4&news_id=62522

Z pewnych informacji - wiadomo mi także , że na tym artykule praca PR-owska się nie kończy :angry:

Panie - Panowie - wszyscy słuchajmy w poniedziałek radio kolor w czasie długiego dnia pracy czeka na nas tam sporo miłych niespodzianek ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zamie?ciłem tutaj wersje oryginaln?, papierow?, żeby było widać fotkę z gazety :o

Artix w marynarze :angry:

Ps. Dacja... ale? ty papla z tym radiem... ;)

Odnośnik do komentarza

Ps. Dacja... ale? ty papla z tym radiem... :o

He he jak na prawdziw? kobiete przystało ;)

Hmm nie zdradzam oczywi?cie wszelkich drobiazgowych informacji o audycji, ale.. warto , warto słuchać radia kolor w poniedziałek WOW :angry:

Odnośnik do komentarza

jak widać Burgmania staje się coraz bardziej znana. Harleyowcy na nasz? nazwę nie reaguj? zdziwieniem- jak to już pisałem a prasa jest zainteresowana POZYTYWNIE ;) - o dziwo!! - tylko pogratulować.

ps:

(a ten garbaty na fotografii w gazecie? na Burgusiu Artixa to kto??? ;) )

swoj? drog? podoba mi się to zdanie

"...Burgman artix jest maxiskuterem z silnikiem o pojemno?ci 400 centymetrów sze?ciennych."... :angry: dziwna wersja, na przestrzał oryginalna ;) o wadze nie wspomne ..... :o a chłopak nie wygl?da :o

ERMI

Odnośnik do komentarza

No no no, tylko pogratulować Artixowi, że stworzył nowy model Burgiego, toż to może się okazać hitem sezonu taki Burgman artix ;)

A co do Burgmanii, to nawet w Poznaniu nazwa ta staje się coraz bardziej znana, mimo, że nie jeĽdzi tu zbyt wiele Burgich.

Niezwykle cieszę się, że dobrze widz? nasz? brać, i nie tylko nie lekceważ?, ale i doceniaj?, oby tak dalej! :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No Panie i Panowie, czemuż się tu dziwić, że Nasz kolega Artur jest w gazecie, skoro to medialna ;) osoba :angry: ...

Nie powiem, bo fotka na Burgu w akcji jest COOL... ;)

Chciałbym także zauważyć, że w |wiecie Motocykli został zanieszczony kalendarz tegorocznych zlotów, w którym możemy przeczytać o tegorocznym jak to napisali "Zlocie Dużych Skuterów" hehehehe jednak MaxiSkutery brzmi? fajniej :o ... Ale miło si`e czyta takie rzeczy, kiedy nigdy wcze?niej nie można było w tego typu gazetkach za?wiadczyć żadnych info o skuterach. Teraz jak zauważamy coraz więcej możeny czytać o skuterach, gazety przekonnuj? sie powoli, że jest spore grono czytelników, które czekało na takie artykuły...

Cieszy mnie taki obrót sprawy i fajnie by było, jakby w czerwcowym "|wiecie Motocykli" lub "Motocyklu" ukazała się jakas relacyjka ze zlotu "Dużych Skuterów" ;) ...

To by było na tyle, bo klawiatura laptopa zaczyna mnie powoli denerwować...

Pozdrowionka, Kuba :o

Odnośnik do komentarza

Co za zly przyklad :D , prowadzic trzymajac jedna reke na kolanie? Zaraz powiedza ze jestesmy piratami drogowymi B) .

Odnośnik do komentarza

Widzę że Arti wzorem swojego lokalnego prezydenta dba o dobre układy z mediami :D .

Trochę póĽno co prawda wystartował i w tej kampanii nie zd?ży, ale za 5 lat sam będę na niego głosował, tylko niech zgodnie z obietnic? skończy te autostrady B) i żeby mnie jeszcze na przejazd nimi było stać !!!!.

W każdym razie od tej pory nie używam nazwy Burgman 400 tylko Burgman Artix :)

A co, może być seicento Schumacher , może i Burgman Artix :) .

Przy okazji dowiedziałem się co Yapi wozi w przepastnych wnętrzach swego Burgamna Artix :)

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Muszę przyznać, że jest to merytorycznie najlepszy artykuł o skuterach jak do tej pory. Oczywi?cie jest kilka "babonów" ale ogólnie całkiem porz?dny tekst. Dobrze, że wypowiadaj? się osoby z różnych ?rodowisk, w różny sposób zwi?zane ze skuterami.

no i perełka:"laptop i drugie ?niadanie w schowku" :DB):)

Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...