Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XIV Mierzeja Wiślana 2022(reaktywacja III) 30 września 2022 do 02 października 2022


Ewik

Rekomendowane odpowiedzi

My też już praktycznie w domu, jeszcze przerwa na lunch.
Organizatorom wielkie dzięki za wyśmienite ogarnięcie całego spotkania.
Wszystkim pozytywnie zakreconym wariatom bardzo dziękujemy za miło spędzony czas, zwłaszcza że nawet pogoda podczas całego wyjazdu nam sprzyjała.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i do następnego


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Już w domu, Ania Jaco dziękuję Wam z całego serco żeście zawieżli i przywieźli moją skromną osobę Wszystkim że byliście i że Wam się chciało i do następnego. 
Mariusz wszelakie tajemnice dłużej się pamięta.
Zawsze do usług, my też już w domku od jakiegoś czasu. Dzięki wszystkim za wszystko, było jak zwykle zacnie.
Dla przypomnienia:
d10f732f961e4c2502b1a441f97b98c6.jpg

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak zwykle co dobre to szybko się kończy 😊

Kolejna Mierzeja już za nami, pogoda i tym razem dopisała. 

Uznanie dla DJ Wrzonia za muzykę, Rudej za rozkręcanie zabawy, Fundiemu za konsekwentne oszukiwanie przy konkursach 😅, Paździochowi za zdobycie odznaki najbardziej upierdliwego uczestnika 😍, Migowi za zamykanie każdej imprezy, Agatce za rydze 🥰, wszystkim pomocnym przy przenoszeniu sprzętu na plażę, AndrzejowiS za codzienne monitorowanie pogody o poranku 👏. Szczególne podziękowania za pomoc w ogarnianiu stołówki dla  Iwonki66, Jackim i wspaniałych chłopaków z Śląska Grzegorza, Piotra, Łukasza 👍Ponadto dla wszystkich uczestników za śmiech i dobrą zabawę. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam 😉

Jakoś tak wyszło, że nie zrobiłam nawet jednego zdjęcia więc proszę o  udostępnienie, oczywiście po cenzurze 🙃

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wczoraj nie było czasu napisać bo zaraz po przyjeździe musiałem iść do pracy ale w domku byliśmy na 17. 

Aneta dzielnie pokonała połowę trasy naszym wesołym autobusem.

IMG_20221002_122525_1.thumb.jpg.5db93eb672f6f2d496f5e4ac8972c9d0.jpg

Dziękujemy za super zorganizowane spotkanie, za gonitwę z dzikami i pobudkę przy muzyce gdzie wszyscy tańczyli przed swoimi pokojami jak na amerykańskim filmie młodzieżowym, super to wyszło.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy za kolejne niezapomniane spotkanie🥳

Szczególne podziękowania dla Wrzonia za sobotnią pobudkę🔊,Abbę i Mietka Foga💃;)Jesteś niezastąpiony!

Ewcia szacun za ogarnięcie całego przedsięwzięcia🥇

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, Ewik napisał:

Fundiemu za konsekwentne oszukiwanie przy konkursach 😅,

Zabawa liczy się, i nie tak konsekwentnie, bo jak było przepisowo to wygrałem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...