Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman 400 K2 z końcówki 2001r.


mpendzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Do sprzedania mam skuter Suzuki Burgman 400 wersja K2 z 2001r. W moich rękach rok. Przez ten czas wymieniłem dwie opony Continental, ustawiłem zawory i wymyłem gaźnik. Wymieniłem też klocki z przodu i pasek napędowy mistsuboshi.
Poprzedni właściciel uszczelniał lagi, robił regulator napięcia, wymieniał wariator, rolki i świece. Oczywiście w tym roku wymieniłem olej oraz w tamtym roku na jesieni olej w przekładni. Wymieniałem jeszcze klocki przód oraz nową tarczę tylną z klockami.
Skuter 100% sprawny technicznie, bez wypadkowy, z normalnymi śladami eksploatacji od 2001r. Na wszystkie naprawy mam paragony i faktury.
Do zrobienia został hamulec postojowy, a w zasadzie linka i Szyba do spolerowania ponieważ jest oryginalna i słońce trochę ją zmatowiło. Ja tego już nie zrobię bo kupiłem motocykl.
Po więcej informacji zapraszam telefonicznie i na żywo, na oględziny.
Cena do symbolicznej negocjacji.
Przebieg wydaje się być prawdziwy... 55 tys i co dziennie rośnie. Silnik chodzi idealnie... Bez problemu rozpędza się do maksymalnej prędkości katalogowej. Jak to Burgman, kto się interesował to wie w czym rzecz.

Jakby kogoś interesowało zużycie oleju, to wydaje się być poniżej normy🙂 Trzeba kontrolować poziom przy tankowaniu - ogólnie wychodzi ok 0,5l / 1000km i to przy jeździe z większymi prędkościami.
Zapraszam serdecznie. Pozdrawiam.

Poniżej link do ogłoszenia:

https://www.olx.pl/d/oferta/suzuki-burgman-400-k2-CID5-IDPT9qp.htmlspacer.png

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...