Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chorwacja


Marcinpałuki

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje ktoś wyjazd skuterem na Chorwację w wakacje 2022 ?

biore pod uwagę przewóz laweta skutera ów na dół Polski i z tamtąd skuterami lub jeszcze blizej Chorwacji laweta 

bylby ktoś Chetny na taka wyprawę ?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, BUGI napisał:

A może dzień dobry...kilka słów o sobie w odpowiednim miejscu...😉

no aż tak źle nie było 😉 kolega @Marcinpałuki przywitał się w dziale regionalnym, być może nawet udało się mu już z kimś zapoznać osobiście 🙂

W dniu 26.06.2022 o 07:48, Marcinpałuki napisał:

... byłby ktoś Chętny na taką wyprawę ?

 Kolego @Marcinpałuki. Faktycznie łatwiej by było gdybyś dał się poznać, najlepiej osobiście.  🙂 ale nie trać nadziei.

Plany na wyjazd na pewno ma wielu,  tylko gorzej z ich realizacją, a czasami taki "doping" może kogoś zmobilizować.  😃

Odnośnik do komentarza

Kolega przyjedzie do Smolnik na SBF, pogada, posłucha. Będzie dobrze. @BUGI jeszcze zapisuje. Na Chorwację będzie jeszcze czas i pogoda lepsza.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No widzicie. Na regionalnym kujawsko pomorskim było zaproszenie w minioną niedzielę na wspólny spot regionalny, aby podtrzymać lub nawiązać nowe wiadomości i ......przybyła jedna osoba. A była okazja do zapoznania się.....i rozwinięcia znajomości.🍻 To niewątpliwie pomaga. Ale nic stracone. 😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, spring napisał:

Kolega przyjedzie do Smolnik na SBF, pogada, posłucha. Będzie dobrze. @BUGI jeszcze zapisuje. Na Chorwację będzie jeszcze czas i pogoda lepsza.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Serdecznie zapraszam -  to klimatyczna impreza w przepięknych krajobrazach przyrody 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, spring napisał:

Na Chorwację będzie jeszcze czas i pogoda lepsza.

Szczerze mówiąc to podziwiam Was za takie kierunki. z perspektywy tego co się u nas obecnie dzieje to szacun - mi się nawet nie chce w tych temperaturach wyciągać moto a co dopiero ubierać - zwłaszcza w kakask🥵🥵🥵

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
50 minut temu, Nazir napisał:

[...] mi się nawet nie chce w tych temperaturach wyciągać moto a co dopiero ubierać - zwłaszcza w kakask🥵🥵🥵

290853805_139198105404282_37772918295481

Odnośnik do komentarza

Jakie ubrania ? ;) Aby spodenki założyć jak dawno temu Zibi na Silver Wing-u. A nawet w ciepłych krajach nie wstyd jechać do miasta w klapkach i to na różnej maści jednośladach. Za to w trasę faktycznie - co nie co ubrać się trzeba.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Głównie myślę o autobanach, bramkach, światłach w dłuższych przejazdach, bo tak po miasteczkach to orzeszek na głowę i ... tak na Zibiego🤪

Oby tylko Zibi nie musiał sobie jeszcze drogi odśnieżać, bo w klapkach będzie się ślizgał🤭🤣

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...