Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PragoVespa 2022


Gery12

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem napisać kilka słów o jubileuszowej 10 PragoVespie. Generalnie impreza bardzo udana, naliczono 406 skuterów, my jako Vespa Club Polska zdobyliśmy kilka nagród w tym za największą klubową reprezentację na zlocie. Były oczywiście małe niedogodności jak np. mały i ciasny kemping, na którym niemiłosiernie się kurzyło, imprezy urywały się nagle i na kempingu zapadała cisza, itp. Pomimo tych drobnych wad wszyscy bawili się świetnie (no może Mr. Serious z Ingolstadt trochę mniej). Bardzo fajne przejazdy po Pradze i świetna atmosfera na kempingu. Warto dodać, że podziały na manuale i automaty (tak, tak, w klubie Vespy takie podziały są niestety) zacierały się wprost proporcjonalnie do ilości wypitego piwa i to bardzo cieszy. Cieszy też fakt, że nie umarła tradycja naked ridera i znalazło się kilku śmiałków, którzy na golasa pomykali na Vespach po kempingu. W tym roku na zlocie stawili się przedstawiciele Mazowsza, Śląska, Dolnego Śląska, Pomorza, Ziemi Łódzkiej, Małopolski. Mam nadzieję, że w przyszłym roku z Polski przyjedzie jeszcze liczniejsza reprezentacja. Pozdrawiam!

IMG_9816.jpg

IMG_9822.jpg

IMG_9823.jpg

ciąg dalszy zdjęć

IMG_9817.jpg

IMG_9827.jpg

IMG_9828.jpg

IMG_9824.jpg

IMG_9820.jpg

IMG_9852.JPG

IMG_9853.JPG

IMG_9861.JPG

IMG_9862.JPG

IMG_9863.JPG

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, piękne sprzęty 🙂 wprawdzie widać że większość to modele kolekcjonerskie, a nie użytkowe, ale naprawdę piękne 👍, tym bardziej że niektóre mają chyba trochę wiosen na karku ? 🙂 

Pytanie do kolegi @Gery12 .  Na zdjęciach widać że jeden ze skuterów jest zarejestrowany na żółtych blachach.  Można tak na "legalu" wyjechać takim pojazdem po za granice PL ?   Ja wiem, ze teraz nie ma kontroli na granicy i tak dalej, ale chodzi mi o sam fakt posiadania żółtych blach i ewentualnego poruszania się takim pojazdem po krajach UE.  

Odnośnik do komentarza

Hej tez byliśmy na tym zlocie z klubu Małopolska 🙂 uważam imprezę za średniej jakości,znajomi mówiło ze 3 lata temu była dużo fajnie zorganizowana. Ale zobaczyć tyle Vesp w jednym miejscu to było fajny przeżyciem 😉

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, EndriuBis napisał:

Faktycznie, piękne sprzęty 🙂 wprawdzie widać że większość to modele kolekcjonerskie, a nie użytkowe, ale naprawdę piękne 👍, tym bardziej że niektóre mają chyba trochę wiosen na karku ? 🙂 

Pytanie do kolegi @Gery12 .  Na zdjęciach widać że jeden ze skuterów jest zarejestrowany na żółtych blachach.  Można tak na "legalu" wyjechać takim pojazdem po za granice PL ?   Ja wiem, ze teraz nie ma kontroli na granicy i tak dalej, ale chodzi mi o sam fakt posiadania żółtych blach i ewentualnego poruszania się takim pojazdem po krajach UE.  

Jak najbardziej, trzeba tylko poinformować lokalny WUOZ i zapłacić bodajże 70 zł😉Wszystkie te sprzęty latają na co dzień a czasami robią trasy na zloty po 500 km👍🙂

7 godzin temu, Ewik napisał:

Fajna relacja fotograficzna, piękne maszyny 👍

Dzięki👍🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...