Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Foto konkurs Głosowanie czerwiec 2022


grzybek

Foto konkurs Głosowanie Czerwiec 2022  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Foto konkurs Głosowanie Czerwiec 2022


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 06/30/22 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zapraszam do głosowania. Ankieta zostanie zamknięta automatycznie z końcem miesiąca.

Dla przypomnienia:

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
Wątek jest zakładany 15-tego dnia miesiąca z ankietą (opcja - publiczna) po zamknięciu wątku - KANDYDATURY

Szczegóły wątku i głosowania

1. Głosujemy do ostatniego dnia miesiąca
2. W głosowaniu oddajemy jeden głos na jedno zdjęcie. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
3. Prowadzący zamyka wątek głosowanie ostatniego dnia miesiąca w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU Jeżeli wątek nie zostanie zamknięty w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

Zdobywcy największej liczby głosów za 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail: fotokonkurs@burgmania.net - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. Swój plik z foto należy przechowywać do czasu edycji klubowego kalendarza.

Zdjęcia zgłoszone do konkursu w czerwcu:.

1. tmielcarz

spacer.png

2. grzechocnik

IMG_20220528_112501.jpg

3. wuja69

1654453188724.jpg

4. grzybek

20220407-124717.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Waham się🤔 

Zdjęcie 1 tmielcarz - kompozycja, ostrość pierwsza klasa

Zdjęcie 2 grzechocnik - dużo skuterów w jednym miejscu, trochę bałaganu ale z duszą

Zdjęcie 3 wuja69 - ładne z tym, że tego typu zdjęć było bardzo dużo

Zdjęcie 4 grzybka - super pomysł, tylko trochę przeszkadza mi ucięcie kawałka skutera 

Głos na zbiorową fotkę 👍

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie wiem czy już gratulować GrzechoCnik'owi czy współczuć pracy jaka przed nim, bo zgodnie z Regulaminem konkursu będzie musiał zdobyć zgody właścicieli skuterów.

image.png.d5b0524fe0ff547dbec2c19a587ece8f.png

***** REGULAMIN ********

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
• Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela.
• Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami Wątku i Szczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi  
tutaj klik
• W konkursie można uczestniczyć wiele razy, ale fotki nie mogą być powtórnie użyte w kolejnych edycjach.
• Zdjęcie zwycięskie lecz niepoprawne technicznie, może wygrać konkurs, ale nie zostanie umieszczone w kalendarzu lub zostanie użyte do dodatkowego kalendarza w pomniejszonej formie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 minut temu, Patryk napisał:

Nie wiem czy już gratulować GrzechoCnik'owi czy współczuć pracy jaka przed nim, bo zgodnie z Regulaminem konkursu będzie musiał zdobyć zgody właścicieli skuterów.

***** REGULAMIN ********

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
• Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela.
• Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami Wątku i Szczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi  
tutaj klik
• W konkursie można uczestniczyć wiele razy, ale fotki nie mogą być powtórnie użyte w kolejnych edycjach.
• Zdjęcie zwycięskie lecz niepoprawne technicznie, może wygrać konkurs, ale nie zostanie umieszczone w kalendarzu lub zostanie użyte do dodatkowego kalendarza w pomniejszonej formie.

Wydaje mi się, że nie musi grzechocnik zdobywać zgody, ponieważ przy umieszczeniu zdjęcia zaznaczył że jeśli ktoś nie wyraża zgody na publikację to zdjęcie zostanie wycofane. Nikt nie zgłosił zastrzeżeń 😊

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ewcia, mój wpis jest z lekkim "przymrużeniem oka" i sam głosowałem na to zdjęcie, ale ......  

Sądzę, że jednak wystarczą zgody właścicieli trzech pierwszych skuterów 🤣 

Odnośnik do komentarza

🙂 mój jest czwarty.  Ale   ......     też się zgadzam 😃 oj żeby tylko takie problemy były 😉 

Odnośnik do komentarza
  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...