Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2022 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

560780db3dd4e_o_large.jpg.899c99c37465b6f704566b2c7a39847b.jpg

No i czerwiec ... no i lato ... pogoda letnio deszczowa lecz temperatury często jesienne ... trza z tym niestety żyć, taki kraj, taki klimat ...

Ale dzisiaj ... Dzień Dziecka ... i z tej okazji Wszystkim życzę mnóstwa prezentów oraz zdrowia, pogody ducha i radości z każdego dnia ... no i niech nikt nie zapomni o kinderbalu 😆

Do zobaczenia gdzieś na bezdrożach ... LwG , miesiąc czerwiec uważam za roztwarty ... 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i nareszcie ruszą wyczekiwane urlopy, wyjazdy, spotkania wakacyjne.... itd. Tylko wcześniej jeszcze mały wpier..al za świadectwo szkolne😩 i.... Żyjemy pełną gębą.🌞

Odnośnik do komentarza

Przy tej cenie paliwa ( Koszalin 95Pb 7,59zł. ) ruszą co najwyżej pedały w moim rowerze.😥😟 Jak tak dalej pójdzie, spółki paliwowe będą wręczały certyfikat za każdy sprzedany litr.

Odnośnik do komentarza

No jeszcze 4 dni i w Poniedziałek lecimy z Kowalem I Michałem w Alpy na 2 tygodnie Austria Włochy i Bawaria oby pogoda dopisała

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, romeo1971 napisał:

No jeszcze 4 dni i w Poniedziałek lecimy z Kowalem I Michałem w Alpy na 2 tygodnie Austria Włochy i Bawaria oby pogoda dopisała emoji4.png

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Faaajnie macie! Życzę udanego i bezawaryjnego wyjazdu, pięknej pogody i niezapomnianych wrażeń!

 

E0461155-B594-4051-A744-D26CF5970422.jpeg

 Je wiem czemu mój tablet umieszcza zdjęcia do góry nogami…

Odnośnik do komentarza

Sławoj - piękna sprawa w takim wyjeździe to fajna trasa i pogoda, ale jeszcze fajniejsze jest to, że widać uhahane gęby trzech kumpli a to i czas zapamiętany jest bezcenny... Za wszystko inne zapłacisz mastercard 😎. Pozdrawiamy całą Waszą ekipę i życzymy pięknej pogody (ducha) do końca wycieczki 👋👍😊

Cris - nie marudź 😎😜. Najpierw piszesz, że nie masz czasu na jeżdżenie bo praca, praca, praca. Skoro jest praca to i miedziaki są wiec co Ci cena paliwa przeszkadza? 🤔😏😊😎😜 Wszystko jest kwestią wyboru... Każde Twoje moto (o ile pamiętam to trzy) jest wart kilka razy tyle co np mój. Gratuluję. Osobiście cieszą mnie sukcesy ludzi. Ale może zadaj sobie pytanie : mieć czy być? Bo jeśli "mieć" to co Ci za różnica czy paliwo będzie po 10 zł skoro i tak sprzęty stoją bo pracujesz na kolejny postawiony sobie cel w postaci posiadania kolejnego wspaniałego przedmiotu? 🤔😏👋

 

Romeo1971- Alpy.... Zurich.... Tu się oddycha! 😜😜😜. Piękna sprawa. 

 

A my z Agą za około dwie godziny ruszamy. Kiedyś oglądając filmy Sławoja natknęliśmy się na fragment gdy byli w Piekielnych Dolach w Czechach (?). Spodobało mi się to miejsce więc dziś ruszamy żeby jutro wypić tam herbatkę. Dziś ( jak się uda) nocleg na zamku Czocha. 

Odnośnik do komentarza



Faaajnie macie! Życzę udanego i bezawaryjnego wyjazdu, pięknej pogody i niezapomnianych wrażeń!
 

 Je wiem czemu mój tablet umieszcza zdjęcia do góry nogami…


Dziękuję
Tablet odwróć jak wysyłasz zdiecia pewnie pomoże

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 godzin temu, romeo1971 napisał:

No jeszcze 4 dni i w Poniedziałek lecimy z Kowalem I Michałem w Alpy na 2 tygodnie Austria Włochy i Bawaria oby pogoda dopisała emoji4.png

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Z pewnością pogoda Wam dopisze, bo dla życzliwych ludzi zawsze słonko świeci. 🌞 Wracajcie pełni wrażeń i cali. Pozdrawiam ekipę. Może za rok z Wami się uda...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kacperki napisał:

Sławoj - piękna sprawa w takim wyjeździe to fajna trasa i pogoda, ale jeszcze fajniejsze jest to, że widać uhahane gęby trzech kumpli a to i czas zapamiętany jest bezcenny... Za wszystko inne zapłacisz mastercard 😎. Pozdrawiamy całą Waszą ekipę i życzymy pięknej pogody (ducha) do końca wycieczki 👋👍😊

Cris - nie marudź 😎😜. Najpierw piszesz, że nie masz czasu na jeżdżenie bo praca, praca, praca. Skoro jest praca to i miedziaki są wiec co Ci cena paliwa przeszkadza? 🤔😏😊😎😜 Wszystko jest kwestią wyboru... Każde Twoje moto (o ile pamiętam to trzy) jest wart kilka razy tyle co np mój. Gratuluję. Osobiście cieszą mnie sukcesy ludzi. Ale może zadaj sobie pytanie : mieć czy być? Bo jeśli "mieć" to co Ci za różnica czy paliwo będzie po 10 zł skoro i tak sprzęty stoją bo pracujesz na kolejny postawiony sobie cel w postaci posiadania kolejnego wspaniałego przedmiotu? 🤔😏👋

 

Romeo1971- Alpy.... Zurich.... Tu się oddycha! 😜😜😜. Piękna sprawa. 

 

A my z Agą za około dwie godziny ruszamy. Kiedyś oglądając filmy Sławoja natknęliśmy się na fragment gdy byli w Piekielnych Dolach w Czechach (?). Spodobało mi się to miejsce więc dziś ruszamy żeby jutro wypić tam herbatkę. Dziś ( jak się uda) nocleg na zamku Czocha. 

Kolego- wchodzisz na grząski grunt. Nie potrzebuję zadawać sobie zasadniczych pytań o kolejny posiadany "przedmiot". Moje sprzęty to moja PASJA.  Skuty nie stoją w garażu czekając na niedzielną przejażdżkę.  Regularnie od 01.03.2022 ganiają codziennie jako wół roboczy ale nie odmawiamy sobie dalszych wypadów, podobnie jak Asia na MP3. Obecnie dopinamy finisz budowy domu, stad mało czasu na ganianie rekreacyjne ( dom jest dla żony, ja wybudowałem sobie 35m garaż na więcej "przedmiotów). Jeżeli Tobie nie robi różnicy czy lejesz za 5,5 czy 8 zeta to nie mam pytań.

Udanego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie kłócić sie dzieciaki... My dziś w Gdańsku. Połażone, pozwiedzane, jutro na powrocie ma być piękna pogoda, więc powrót do domu powinien być spox... A 11 lipca może kierunek Słowenia... 

20220602_135719.jpg

20220602_135708.jpg

20220602_140017.jpg

20220602_144639.jpg

20220602_140425.jpg

IMG-20220602-WA0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Romeo,a także SławoyAMD -  czekamy na fotorelacje
Ja może od poniedziałku tyle że nie mam daru takiego jak Sławek do relacji to może tylko parę fotek z delikatnym komentarzem moim albo moich kompanów

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2022 o 18:03, SlawoyAMD napisał:

Piernikowe piwo w Toruniu.

20220601_115852.jpg

Faktoza ... pierniki przy piwie ... 😲😜 ... pozdrawiam piwo 👍

 

 

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam z wyprawy "Napój konie w Balatonie póki jeszcze konar płonie"

received_586611826102190.jpeg

received_386816796827240.jpeg

Oczywiście jazda etapami, Hradec Kralowe i Brno.

Woda ciepła, pokój 2 os 260 zeta za trzy doby...

Odnośnik do komentarza

..... ja w połowie czerwca staruję do Chochołowa  , nic wielkiego ale pierwszy raz na GT650 i trochę mam cykora ( +/- 700km) . Nie chodzi mi tu o moją kondycję ale o dyspozycyjność BMW i tempo przelotu , planuję gonić około 150 /160 km/h  S3 -A4.

Myślicie że to za szybko na ten pojazd  ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie robi to problemu technicznego. No i oczywiście częstsze tankowanie. Jak wracałem rok temu z Czech to trzymałem coś podobnie. Tylko nie bądź szybszy od własnych umiejętności i sytuacji na drodze. Tu po prostu chodzi też o innych, nie o Ciebie👍

Odnośnik do komentarza

No i my pierwsze 540 km za sobą w stronę Dolomitów nocleg w okolicach Norymbergi w odwiedzanym już 2 lata wcześniej hoteliku75036ee6a838cc624e81d44fd12b22bb.jpg24cf5277617396536f46340e3b939005.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to super. To taki jakby pierwszy krok na Waszej wyprawie. Dużo jeszcze przed Wami.  Też bym chętnie zasmakował z Wami niemieckiego piwa.....🍻

Patrzę na Wasze sympatyczne mordki i od razu mam wspomnienie zeszłorocznych mega żeberek w Bieszczadach😄. Tylko zapomniałem nazwy tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, grzybek napisał:

... Tylko zapomniałem nazwy tego miejsca.

czyżby u "Pawła nie całkiem świętego"  ?  🤔  Smerek ? 

11 godzin temu, romeo1971 napisał:

No i my pierwsze 540 km za sobą w stronę Dolomitów ....

obserwuję z zainteresowaniem. My dopiero gdzieś się ruszymy we wrześniu więc chętnie pooglądam trochę ciekawych widoków 🙂  szerokości 👍

Odnośnik do komentarza

Qrcze, latając co rok na Cro, przelatujemy z Asią oby jak najszybciej Madziarów. Stolicę mamy nie po drodze na wakacje, więc musimy znaleźć sposób na weekend  w Budapeszcie to piękne miasto - tak mówią.

Jacku, ile płacisz za siekę jako nie madziar?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...