Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sprzedam Skuter Burgman 650


megamix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzedam skuter Suzuki Burgman AN 650. Jestem właścicielem od 7 lat. Skuter bezwypadkowy, nosi normalne ślady użytkowania, drobne otarcia. Skuter po przeglądzie wymienione oleje, filtry przejechane od tego czasu około 1500 km, zalany olejem Motul 7100. Skrzynia biegów działa bez zarzutów. Sprawny technicznie przebieg 26 000 mil. Wersja amerykańska bez immobilizera, Garażowany cały okres eksploatacji. Sprzedaje z żalem z powodu stanu zdrowia, jest za ciężki. Kupiłem mniejszy, lżejszy. Przebieg 26000 mil gwarantowany. Licznik w km,
Skuter w oryginalnym malowaniu. Składane lusterka, gniazdo zapalniczki, 2 kluczyki, grzane manetki. Pierwsza rejestracja 27,12,2007. Dane do historii pojazdu poniżej proszę sobie sprawdzić w historii Pojazdu. Więcej szczegółów na telefon.

Mam do niego stelaż pod kufer z płytą montażową GIVI mono lock dodatkowo - cena 300 zł. Dla Burgmaników gratis
Przegląd do 20,04,2023 OC do 20,01,2023. Do obejrzenia w Piasecznie koło Warszawy

Cena 8500 zł

kontakt: osiem osiem zero cztery trzy siedem cztery trzy siedem

https://www.olx.pl/d/oferta/suzuki-burgman-650-krajowy-bezwypadkowy-od-motocyklisty-CID5-IDPaBlj.html

20220507_140752.jpg

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...