Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wokół Tatr


Kazekkazek

Rekomendowane odpowiedzi

Planujemy Beskid Śląski, już zaczęliśmy treningi szosowe i zgrupowania grillowe.

Byliśmy w Iławie, Grudziądzu, Łubiance. Teraz będzie Licheń

Jeszcze sporo pracy przed nami.

A kulminacja przygotowań to Burgmania, bez tego nie da rady dobrze przygotować sezonu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2022 o 12:40, Kazekkazek napisał:

Odświeżam, jakby ktoś był chętny objechać Tatry lub do Szczyrku to zapraszam drugi tydzień sierpnia.

Cześć, podaj więcej szczegółów 

nocleg w hotelu ? Ile dni

jaki plan ?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Marcinpałuki napisał:

Cześć, podaj więcej szczegółów 

nocleg w hotelu ? Ile dni

jaki plan ?

Nocleg,może być jakiś pensjonat,może być namiot. Myślałem  o noclegu np Poronin. Plan minimum to wiadomo dwa noclegi czyli trzy dni. Dojazd , nocleg ,objechanie Tatr na spokojnie i powrót też bez jakiegoś ganiania. Dobrze w tygodniu wiadomo spokojniej jak weekend . Ale jestem elastyczny jakby coś.  😊

Odnośnik do komentarza

8-10.08 np ? Mi w tygodniu tez pasuje

hotel lub pensjonat - pasuje

Jestem Chetny na wyjazd. Wstępnie się pisze 

 

Odnośnik do komentarza

Oki to w sierpniu się odezwę,bo jutro jadę na wczasy.  Spotkamy się gdzieś w naszych okolicach i pogadamy co i jak 👍

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kazekkazek napisał:

Oki to w sierpniu się odezwę,bo jutro jadę na wczasy.  Spotkamy się gdzieś w naszych okolicach i pogadamy co i jak 👍

Ok 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem wróciłem autem z wakacji z Zakopanego, to co tam się dzieje 🙈. Korki, ludzi ile 😱 totalny najazd turystów 

powiem ci szczerze, ze ten kierunek w wakacje, to nic przyjemnego nie będzie 

 

Odnośnik do komentarza

Oki dzięki 😊 . U mnie sprawa i tak się komplikuje z wyjazdem.  Sprawy rodzinne. Może lepiej jakiś weekend we wrześniu  się uda. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Marcinpałuki napisał:

Wczoraj wieczorem wróciłem autem z wakacji z Zakopanego, to co tam się dzieje 🙈. Korki, ludzi ile 😱 totalny najazd turystów ...

no co ty powiesz 🤔 a ja pamiętam że w Zakopanym w sezonie (a sezon tam trwa prawie cały rok) pustki, a na Krupówkach to można spotkać tylko misia i to w dodatku białego 🤣

No bez jaj panowie. Taki urok tego miejsca od ponad 50 lat. 🙂 ale wystarczy pojechać kawałek w jedną stronę lub w drugą i już takiego tłoku nie ma , o Słowackiej stronie nie wspominając.  🙂  Na Waszym miejscu nie rezygnował bym z wycieczki, tylko nocleg zaplanował z dala od tak zwanej "stolicy Tatr" 👍

9 godzin temu, Kazekkazek napisał:

Oki dzięki 😊 . U mnie sprawa i tak się komplikuje z wyjazdem.  Sprawy rodzinne. Może lepiej jakiś weekend we wrześniu  się uda. 

We wrześniu weekendy wcale nie wyglądają lepiej. Szczególnie jak ładna pogoda 🙂 

Odnośnik do komentarza

No planowałem nocleg w Poroninie 😊. A wrzesień bo niestety w sierpniu już nie wyrobię z żadnym weekendem. ☹️ Kurcze im człowiek starszy tym ma mniej czasu dla siebie. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja tymczasem wraz z Andrzejleo_az siedzimy sobie w Kartuzach, naszej bazie, skąd na bezludnych trasach przemierzamy 2oo trasy. Żadnych kolejek, ścisków, tylko śmigać.....:scooter:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybek napisał:

A ja tymczasem wraz z Andrzejleo_az siedzimy sobie w Kartuzach, naszej bazie, skąd na bezludnych trasach przemierzamy 2oo trasy. Żadnych kolejek, ścisków, tylko śmigać.....:scooter:

A coś konkretniej 🤔

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trasy po Szwajcarii Kaszubskiej -klasyka i sedno Kaszub,,Droga Kaszubska, na zachód okolice Bytowa,strona Północna na Wejherowo. Krzysek-dziekujemy i również pozdrawiamy. Jutro wracamy😠

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, EndriuBis napisał:

no co ty powiesz 🤔 a ja pamiętam że w Zakopanym w sezonie (a sezon tam trwa prawie cały rok) pustki, a na Krupówkach to można spotkać tylko misia i to w dodatku białego 🤣

No bez jaj panowie. Taki urok tego miejsca od ponad 50 lat. 🙂 ale wystarczy pojechać kawałek w jedną stronę lub w drugą i już takiego tłoku nie ma , o Słowackiej stronie nie wspominając.  🙂  Na Waszym miejscu nie rezygnował bym z wycieczki, tylko nocleg zaplanował z dala od tak zwanej "stolicy Tatr" 👍

We wrześniu weekendy wcale nie wyglądają lepiej. Szczególnie jak ładna pogoda 🙂 

Dokładnie tak jak napisał Kolega EndriuBis, z dala od stolicy, Tatr oczywiście. Kilka postów wyżej jest moja lipcowa trasa. Spanie znajdziesz bezproblemowo w mniejszych miejscowościach, w tak samo wysokim standardzie, ale ceny o wiele mniejsze. Nocleg ze śniadaniem,  w cenie poniżej 80 zł, nie problem. No i strona słowacka tak samo ciekawa a ruch zdecydowanie mniejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...