Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Serwis skutera / skrzyni Burgman 650 Bolesławiec i okolice


fialek1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy na Dolnym śląsku znajdzie się jakiś serwis co ogarnie skrzynie i inne podzespoły skutera . Najważniejsza jest skrzynia daje już oznaki umierania 

Odnośnik do komentarza

Kolego @fialek1989 .  Nie dubluj tematów.  😗  Jeden wystarczy. Daj czas na odpowiedź. Niektórzy zaglądają na forum tylko w weekendy.

A jeszcze ważniejsza sprawa.  Warto się przywitać na forum  w specjalnym dziale klik . 

Co do serwisu skrzyni w B650 - temat jest dość skomplikowany.  Po za serwisem Suzuki nie ma zbyt wielu mechaników czy warsztatów godnych polecenia na terenie całego PL.   

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, EndriuBis napisał:

Kolego @fialek1989 .  Nie dubluj tematów.  😗  Jeden wystarczy. Daj czas na odpowiedź. Niektórzy zaglądają na forum tylko w weekendy.

A jeszcze ważniejsza sprawa.  Warto się przywitać na forum  w specjalnym dziale klik . 

Co do serwisu skrzyni w B650 - temat jest dość skomplikowany.  Po za serwisem Suzuki nie ma zbyt wielu mechaników czy warsztatów godnych polecenia na terenie całego PL.   

Soory już przywitane . A co do dodania 2 postów nie wiem czy admini przesyłają w poprawne miejsce więc przesłałem w 2 miejsca które uznałem za słuszne soory jak źle zrobione 😄 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...