Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Targi motocyklowe Warsaw Ptak 2022 pod znakiem zapytania


grzybek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak wskazują wszystkie znaki na niebie Targi Warsaw Moto Show jeśli już się odbędą , to z udziałem znikomej ilości przedstawicieli. Pozostał niespełna miesiąc, a w tym temacie ze strony organizatorów wszystko jeszcze w powijakach. Co niepokojące, że do dziś ludziska nie otrzymali zwrotu kasy za rok 2020 z tyt. odwołania imprezy. Szkoda, że od tej strony formalno organizacyjnej tak fajne Targi niestety zniechęcają do zakupu biletów. Zresztą poczytajcie poniżej sami

https://motovoyager.net/newsy/krajowe/cala-prawda-o-najblizszej-edycji-targow-warsaw-motorcycle-show-11-13-03/?fbclid=IwAR1jKnMTSTAZ2B-VvB55bPpp5lQeLqwvKI54cTQCxIjWbHzmp09i8vdSXp0

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 minut temu, tomekstw napisał:

Nieprawda, odzyskali pieniądze

Z pewnością po czynnościach prawnych pełnomocników

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Temat jest bardzo ciekawy. Na wielu płaszczyznach, szczególnie od strony wystawców. Yamaha, jako PARTNER Targów, wycofała się w lutym b.r. Wystawcy, nazwijmy ich kluczowi, wycofali się. Niektórzy poszli w kierunku kroków prawnych przeciwko organizatorowi aby odzyskać wpłacone w 2020 roku pieniądze. Informacje na stronie organizatora są nieaktualne, mijające się z prawdą. Kontakt z organizatorem bardzo słaby. Ceny biletów dla odwiedzających podrożały i są teraz wyższe niż na EICMA 2021 🤔.

Żeby była jasność... Jestem za tym aby Targi Motocyklowe odbywały się, bo to doskonała promocja naszego hobby... ale w tym przypadku słabo to widzę. Poczekajmy z werdyktem do terminu imprezy. Spróbujmy trzymać kciuki 😉

 

Odnośnik do komentarza

Cóż, pojadę to się dowiem. Bilety mam z 2020 roku....

Pandemia nie jednemu organizatorowi większej imprezy niz ta dała popalić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niestety targi w Nadarzynie nie odbędą się... w tym terminie. Przełożone na 1-3 kwietnia. Czyli akurat w Prima Aprilis. Będzie w razie czego łatwiej po raz kolejny odwołać. Organizator ma problemy, jak dotąd jest szansa na udział dwóch importerów czołowych marek(?), dalej są prowadzone rozmowy z dealerami poszczególnych marek. Te okoliczności zniechęcają do ew. uczestnictwa w Targach. No chyba, że jeszcze coś wyklepią...🤔

Odnośnik do komentarza

Po co robią na siłę jak wyraźnie importerzy nie są zainteresowani
Polska to taki ryneczek lidla



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Patrząc po liście wystawców, na której, poza Kymco, brak głównych graczy z branży moto, można odnieść wrażenie, że z targów zrobił się motobazar.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i takie są spostrzeżenia klientów, potwierdzających ogromna lipę targów

''Z motocykli co można obejrzeć to Triumph - całkiem całkiem stoisko, jest dealer Kawasaki - ale motocykle za linami i na podestach, Royal Enfield - można się przymierzyć do Himalayan - jak ktoś myślał o motocyklowym osiołku. Jest Harley Davidson, Benellii, Keeway i sporo chińskich elektryków. Brak Hondy, Yamahy, Suzuki i BMW. Trochę ciuchów, kasków itp. Jest alejka z customami - nawet ciekawe projekty. Ja kupiłem 2 pary rękawiczek. Szczerze... Jakby bilet kosztował 30 max 50 PLN to można się wybrać, ale 100 PLN to gruba przesada - zwłaszcza jak chce się wybrać rodzinnie (pomimo 30% zniżki).
Ja na szczęście wszedłem na wejściówkę z 2020 roku. Inaczej pewnie bym się nie wybrał patrząc na listę wystawców.
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie mogłem być ale rozmawiałem z wystawcami przez tel w trakcie. Teraz czytam komenty pod wydarzeniem, pochodzące od osób odwiedzających. Chyba faktycznie coś poszło nie tak 🤏

7 godzin temu, tomekmajesty napisał:

100 zł za bilet !!!
Masakra za to żeby ktoś mnie zachęcił do zakupu

Dziś ponoć wstęp kosztował 130 zł.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem dziś i takie wrażenia:
Raczej słabo, zwłaszcza porównując do poprzednich. Mało wystawców, tylko jedna i niecała hala. Skutery tylko Kymco i Junak + dużo elektryków. Ale wiedziałem że tak będzie, to nie byłem rozczarowany.
Byłem ok. 12-stej, ludzi całkiem sporo, korki na wjeździe, brak miejsc parkingowych, ale po 14-stej już luz.
A targi takie przez pandemię więc nawet nie ma do kogo mieć pretensji. Ja miałem bilet jeszcze z 2020.2e2d808d73744ce4df887dd566171bab.jpg642864f41a7196134b2917272fa2d7c6.jpgcc1fc9caa779e92282005499d3f83011.jpgab44f0e64df32288495884fd2cfa569d.jpgbda2c0361861661f5c73ff567464b5be.jpgbee3dbbec8e8efecf487ba485190697a.jpg33e4e8633db3499336b8e2fc5b0bae30.jpgf720a13e0be458b2aac2815b1bc75c12.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
13 godzin temu, DaniL napisał:


A targi takie przez pandemię więc nawet nie ma do kogo mieć pretensji. Ja miałem bilet jeszcze z 2020.

Powody są inne. To bardziej bojkot.

Jeden z komentarzy wyjaśnia:

"Jako wystawca z 2019 roku i planowanych targów w 2020 roku, powiem tylko ze Organizator mimo wielokrotnych pism nie chce zwrócić pieniędzy wystawcom, dlatego wyglada to tak jak wyglada. Wszyscy się wypięli na takie podejście do sprawy, a umówmy się ze firm w Polsce które stać na udział w takich targach w tej branży jest niewiele wiec niestety nie spodziewam się kolejnych edycji z tym organizatorem."

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trwają targi Mediolan (XI.22r.), a ja już wyszukałem date kolejnej 4 edycji Targi Warsaw Moto Show PTAK 2023- odbędą się 10-12 marca 23r. A zatem odliczamy dni....😉 i trzymajmy kciuki za godnych uwagi wystawców👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...