Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2022 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

lsd.jpg.30fde74c44327566d1c054d03d349b5f.jpg

Karwasz kawka barabasz 🥸 zaspałem ... taaaaa, cały dzień przespałem i nikt nawet znaku nie dał ... a może co niektórzy czuwali kiedy się obudzę ⁉️ No dobra ... Jako że miesiąc krótki to dzisiaj też krótko ... Pogoda do ... luftu, deszczowo i mokro czyli siedzenie w domu lub w garażach i popijanie bronków 🍻 No chyba że ktoś coś grzebie przy 2oo ... a to szacun 🤠 Kończąc życzę wszystkim duuuużo zdrowia i przedewszystkim zdrooooowia ... pozdrawiam ...

A zatem miesiąc luty uważam za otwarty ... LwG ...

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem... Wczoraj 170 km. Grzanie wszystkiego na full a i tak gile pod nosem. Temperatura od 4,5 do 5,5 st ale micha mi się cieszyła. Dziś ma być 6 st lub trochę więcej więc nie widzę powodu aby nie pojechać gdzieś 👍

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem... Wczoraj 170 km. Grzanie wszystkiego na full a i tak gile pod nosem. Temperatura od 4,5 do 5,5 st ale micha mi się cieszyła. Dziś ma być 6 st lub trochę więcej więc nie widzę powodu aby nie pojechać gdzieś 👍

 

Edit : no i pojechane dziś znowu około 180 km. Jutro ma być ciepłej więc ruszamy w okolice Kalisza Pomorskiego lub Mirosławca

 

Odnośnik do komentarza

Mi też wczoraj udzieliła się słoneczna aura. Temperatura jeszcze zimowa ale słonko dawało pozytywna energię ( po ostatnich dwóch tygodniach chciało mi się skoczyć z mostu) Sorki za jakość foci ale nie zauważyłem ze zaparował obiektyw.

IMG_20220213_125823.jpg

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciliśmy. Dziś wyszło 200km. Płoty, Resko, Gryfice, Świdwin... W najcieplejszym momencie było 12 st. Już całkiem nieźle a biorąc pod uwagę że to w końcu połowa lutego to rewelacja 👍😎

Zdjęcia na tle ruin pałacu w okolicy Płotów. Piękny, majestatyczny ale niestety niedostępny. 

IMG-4053373ac9258f5e87de79603722ab85-V.jpg

IMG-e50295784a85faf17e74d696bf8bee9a-V.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale kusicie 😄 Ja muszę się zmobilizować na serwis, bo wszystko już doszło... olej, filtry skrzynia/silnik, filtr powietrza, świece, wymiana oleju w lagach, łańcuch, zębatki i zakładanie nowej instalacji do nowej nawigacji (Garmin XT)... Szkoda, że wraz z zachodem słońca, robi się szybko zimno, a od podłogi w garażyku dajeeee... Jeszcze chyba zbyt wcześnie na leżenie pod moto...

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Ale kusicie 😄 Ja muszę się zmobilizować na serwis, bo wszystko już doszło... olej, filtry skrzynia/silnik, filtr powietrza, świece, wymiana oleju w lagach, łańcuch, zębatki i zakładanie nowej instalacji do nowej nawigacji (Garmin XT)... Szkoda, że wraz z zachodem słońca, robi się szybko zimno, a od podłogi w garażyku dajeeee... Jeszcze chyba zbyt wcześnie na leżenie pod moto...

Jak to?! Tyle roboty i nic?😬 Zima (obrzydliwa pod każdym względem)to najlepszy czas na serwis moto i oczywiście kontakt z najukochańszym pojazdem😉.

Odnośnik do komentarza

Jestem tego samego zdania żeby serwisy zimą robić. A mi dziś się źle skręciło i zamiast kilkanaście to mi 150km wyszło. 9 st w okolicach Gryfic 👍😎

Odnośnik do komentarza

Fajnie czasami gdzieś źle skręcić ale przy 9-ciu stopniach każdy kilometr  "waży".🥶😜 Skoro MORSY w Mielnie mogą to co mamy być jak KACZUSZKI Z BIEDRONKI🤣?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...