Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dwoje na Jamajce czyli 4setką po Polsce.


wuja69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,w dwóch poprzednich sezonach przejechaliśmy razem z moją żoną paręnaście tyś.km wzdłuż i wszerz Polski ,żona lubi najbardziej zwiedzać a ja oczywiście jeździć na 2oo .Pragnę zaprosić chętnych do obejrzenia Naszych wspomnień i kolekcji wrażeń z podróży po Polsce. Komentarze i sugestie jak najbardziej mile widziane, a jeżeli się spodobało to łapka w górę się przyda.

 

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na Dwoje na Jamajce czyli 4setką po Polsce.
  • Klubowicze

Bardzo fajnie było pooglądać, choćby wirtualnie z Wami te miejsca, które  zwiedziliście. Naprawdę dużo wypadów w krótkim czasie. I jak zwykle pełna profeska video dokumentacyjna. Pozdrawiam LWG   Do zobaczyska w Nowym 2022 sezonie

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim gratuluję tak wielu udanych wypadów i życzę żeby w tym roku było ich co najmniej tyle samo lub więcej. Dokumentacja rzeczywiście obszerna i bardzo szczegółowa.👌

Dziękuję za inspirację niektóre z tych miejsc na pewno odwiedzę.

A co do sugestii o które prosisz moje wrażenie jest takie że w niektórych filmach sporo ujęć jest bardzo podobnych albo się powtarzających. Jeżeli powtarzające się ujęcia mają na celu utrwalenie danego obrazku to wszystko okej natomiast jeżeli nie może warto by odrobinę skrócić filmy.

LWG

Odnośnik do komentarza

Zgoda z hoss-3☝️

Miejsca i klimaty zacne👌

Pozazdroszczę "drugiej połówki" dzielącej radość z Twojego (wuja 69) i mojego hobby👍

Oby kobieta Twego życia zawsze miała frajdę ze wspólnych rajz ( tłumaczenie ze śląskiego: jazd☝️😉)

Co do filmików to faktycznie🤷‍♂️ - zbyt długie dla ludzi co nie szukają w nich swojej osoby😜. Osobiście uwielbiam takie w których podkład muzyczny zaczyna i kończy się wraz z filmem tj 5-15min.bo to jest czas ok dla ludzi nie związanych emocjonalnie z reżyserem lub jego przekazem😉. To sztuka wyboru scen i obrazu.

Tak czy siak również mam zamiar zwiedzić to co Ty💪

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...