Skocz do zawartości
Forum Burgmania

17 Zlot Maxi Skuterów *Burgmania 2022* 27-29 maja 2022


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

@Artix  kasa wyszła dzisiaj rano  21. EndriuBis.. /domek war.1 /męska XXL (czw)     22. Basia.. /domek war.1 /damska XXL (czw).  w wolnej chwili  proszę o aktualizacje listy  🙂  dziękuję 

Odnośnik do komentarza

Witam. Próbuję znaleźdź wątek dotyczący zakwaterowań w domkach, który miał ruszyć 15 marca. Proszę o podpowiedź gdzie mam go szukać. Z góry dziękuję. Pozdrawiam GPS .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie
Pin, Iga, Ania (2), Romek (10), Michalina (6).
Wariant 2 (gość) Męska "L" x2. Dla Młodzieży "S"x3. Jeśli jest XS to poproszę jedna sztukę.




tel
 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lista deklaracji aktualna. Wpłaty zostaną naniesione jak tylko księgowość znajdzie wolną chwilę 😀

Odnośnik do komentarza

Z przyczyn ode mnie niezależnych proszę o wykreślenie z listy 70.Krzysiu../gość

Jestem zaskoczony, że jest grono które nie chce mnie widzieć, widzieć samego na tak fajnej imprezie.

...więc proszę o

Wpisanie na listę szczęśliwców 😀

MałaMI../ domek war.1 / damska L

Krzysiu../ domek war.1 / męska XXL

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam serdecznie lista została zaktualizowana o wpłaty

 

ps.

Jura_Husky, przepraszam za pominięcie, miałeś pecha być pomiędzy aktualizacjami jako pierwszy lub ostatni, już naprawiłem błąd. 

 

Gdyby ktoś wysłał przelew powyżej 3 dni i nie był na liście proszę o kontakt na PM 

Odnośnik do komentarza

Witam was.

Proszę o dopisanie do listy Borek i Bartek, wariant 1 domek, koszulka męska 3XL i M, czwartek. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lista po aktualizacji deklaracji... i tym sposobem rozmieniliśmy trzecią setkę 🧐

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.03.2022 o 20:15, czemil napisał:

Witam was.

Proszę o dopisanie do listy Borek i Bartek, wariant 1 domek, koszulka męska 3XL i M, czwartek. 

Proszę o korektę nicku dla mojego syna - zamiast Bartek, proszę wpisać Czebart. Numer na liście 201. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...