Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZAPISY :: KALENDARZ Burgmanii na 2022 rok


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Worlan napisał:

No właśnie tak nie można robić. Jak to rozumieć „ w załączniku 2 foty zrobisz co chcesz” ? Przysyłamy wyłącznie fotkę, która w głosowaniu uplasowała się na 1 lub 2 miejscu. 

i dokładnie tak było , pierwsza fotka w mailu to konkursowa     a druga extra  do wykorzystania gdziekolwiek. A jak dział graficzny nie wiedział co jest grane  to od czego jest  mail zwrotny przecież nie jest anonimowy , zawsze można  poprosić  o wyjaśnienie   .  

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

 

W dniu 16.12.2021 o 18:38, Paul napisał:

i dokładnie tak było , pierwsza fotka w mailu to konkursowa     a druga extra  do wykorzystania gdziekolwiek. A jak dział graficzny nie wiedział co jest grane  to od czego jest  mail zwrotny przecież nie jest anonimowy , zawsze można  poprosić  o wyjaśnienie   .  

Dział graficzny jak to nazwałeś 😉 nie zajął się Twoim meilem, bo on dotyczy kalendarza na 2023 rok. Skupieni byliśmy na pozyskaniu wszystkich zdjęć do teraźniejszej edycji. Natomiast ja zacytowałem Twojego posta z Twoim załącznikiem pokazując, że tak nie powinno się robić dla wszystkich którzy to czytają, bo to utrudnia nam pracę. 
A jako ciekawostkę powiem, że skrzynkę e-mail na którą wysyłane są zdjęcia otwieramy raz w roku, kiedy Arturas zaczyna pracę nad nową edycją kalendarza. 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zamykam listę. 
Zgodnie z założonym planem kalendarze ruszyły do produkcji 🤩 :scooter:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur dziękujemy i niecierpliwie wyczekujemy. Dziękuję całej ekipie przygotowawczej tzw. ,,kalendarzowej'' za poświęcony czas i pozdrawiam już świątecznie🎅

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Już mam, dziękuję Artur za wyróżnienie, bo chyba jako jeden z pierwszych dostałem kalendarz i to z dowozem 🙂

Zdjęcia na kartach kalendarza są piękne, za co wielkie gratki dla fotografów. A Arturas dołożył każdej karcie coś od siebie, taką wisienkę na torcie i jest SUPER ! 
Dziękujemy Asie Arturasie 👏

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
28 minut temu, bobby napisał:

Przepraszam trochę przespałem. Znajdzie się jeszcze coś dla mnie czy już zamknięte na amen ?

Na tą chwilę - info - będą 2 szt. małego i 2szt. dużego,
Jak będzie więcej chętnych wznowię tryby machiny produkcyjnej. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pytanie do naszego „Asa” Arturasa: Czy w najbliższy czwartek będą kalendarze gotowe do odbioru w C66?
Kalendarze tak jak w ubiegłym roku (te mazowieckie) będą do odbioru u naszego Piootra. Zapewne od środy/czwartku w tygodniu przed Sylwestrem

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza

Witajcie nie wiem jak wam ale ja dzis dostalem swoje kalendarze. I niestety w tym roku musze stwierdzic ......
Ze kalendarze sa jak zawsze na wyskoim poziomie , ladnie wykonane. Przy okazji chcialem wszystkim zyczyc spokojnych, radosnych i rodzinnych swiat Bożego narodzenia oraz udanego wskoku do 2022 roku.

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Arturasie przesyłka na Śląsk dotarła  🚀, jak zawsze pięknie i bezpiecznie zapakowane 👍 Wykonanie pierwsza klasa , dziękuje za kalendarze i ekspresowa przesyłkę 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czy to już definitywny koniec, czy będzie przewidziany dodruk?
Jest nadwyżka 5szt. dużego i małego.
Jak ktoś chętny to proszę pisać, działać

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.12.2021 o 14:01, arturas napisał:

Kalendarze tak jak w ubiegłym roku (te mazowieckie) będą do odbioru u naszego Piootra. Zapewne od środy/czwartku w tygodniu przed Sylwestrem

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

 

Czy wcześniej nie da rady odebrać?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nietoperz i Frodka dziękują . Tobie Arturasie za kalendarze i  Marcinowi 78 za pomoc dla spóźnialskich. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2021 o 22:07, arturas napisał:

Jest nadwyżka 5szt. dużego i małego.
Jak ktoś chętny to proszę pisać, działać

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

To ja poproszę. Zaliczkę już wpłaciłem.  Uzupełnię resztę po świętach. 😀👍

1 duży 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...