Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KYMCO AK 550 MY2022 - mocna aktualizacja


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Flagowy maxi skuter od Kymco, czyli AK550 doczekał się następcy. Zmian jest sporo. Widać, że tzw. "programator", jak często było określane przez użytkowników pokrętło dostępowe Smart Key, doczekał się "aktualizacji". Nowe są też kontrolery a także dostępny tempomat czy elektryczna szyba. Sporo zmian jest także w samej karoserii. Skuter oczywiście spełnia EURO 5. Prezentacja odbyła się 23.11... na EICMA 2021.

 

Odnośnik do komentarza
  • Tytuł został zmieniony na KYMCO AK 550 MY2022 - mocna aktualizacja
  • Administrator

Real foto z dziś. Nie ma już "programatora pralki" za to jest elektryczna regulacja szyby. Sama jakość też jakby lepsza. Zmiany na plus
c82899b5fdcf7c7a1bb8ca9b7dee16f7.jpg

b262318b8f64f22e18d65aaa634e469f.jpg

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy ogarneli w końcu pobór prądu spoczynkowy miałem rocznik 2019 i max wytrzymywał na aku 3 miesiące potem rozkręcanie skutera :/

Odnośnik do komentarza

Kolego @kamatosek .  Albo nie rozumiem twojego wpisu, albo nie rozumiem o co Ci chodzi. 3 miesiące przy IMO i innych systemach wymagającymi podtrzymania pamięci to moim zdaniem bardzo dobry wynik.  

Cena nowego modelu tez chyba  po "aktualizacji".  43 990,00 zł to już nie w kij dmuchał.  Ale w stosunku do konkurencji jednak sporo zostaje w portfelu. 

Forza 750 - 53 000,00 zł , a  Tmax  to jakiś kosmos, bo prawie 70 tys. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

T-max 59 kpln.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

T-max 59 kpln.

Mariusz za 59 to golasek  , Tech max to już 69 + kilka indywidualnych drobiazgów i bez problemu  dojdzie do  79 K - dziwne czasy  

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
11 godzin temu, Paul napisał:

Mariusz za 59 to golasek 

Tak. Chodziło o to aby wszystkie modele porównywać w cenach bazowych.

Odnośnik do komentarza

😃 ok - przyznaję się do błędu, albo jak to w dzisiejszych czasach bywa "do manipulacji" 🤣 na swoje usprawiedliwienie mam że było to nieświadome.  Faktycznie spojrzałem na cenę Tech MAX-a - 69 000,00 zł. Po prostu Yamaha Tech MAX-a promuje i wyskakuje jako pierwszy w wyszukiwarce.🙂

Ale nawet w podstawowych wersjach jest różnica:      AK 550 -  43 990 PLN ,  Forza 750 -  53 000 PLN  i  T-Max - 59 900 PLN . 

Odnośnik do komentarza

od 10 lat posiadam Downtowna 300 i szukam następcy. Czy może wiecie kiedy będzie dostępny AK550 ST jak z tematu? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Witam grupę,tutaj niebieski. Posiadam Kymco AK 550 od niedawna zatem moje doświadczenia z modelem marne ale służę wszelakimi radami,jeśli będę mógł pomóc oczywiście.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...