Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pod prąd forza 350.


Migu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

To Migu wpadł na plotki.Ja czekam na lepszą pogodę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Endru dzisiaj to tylko krótka przejażdżka (50-km bo zimno), napiszę coś więcej jak zrobię dłuższą trasę.

Artur dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2022 o 15:27, arturo-bb napisał:

Pierwsza noworoczna przejażdżka

 

20220218_152401.jpg

Elegancko!

 

Tak od siebie - nie wieszaj kasku na lusterkach - luzuje się przegub i zaczynają drżeć podczas jazdy. Efekt - nic nie widać. Mi na szczęście wymienili w ramach gwarancji. Teraz zawsze chowam kask pod kanapę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To skuter Miga i to on powiesił tak kask.

Nie wiem jak w Forzie ale w SW-T od 11lat tak wieszam i nic się  nie dzieje. Inne lusterka i to pewnie dlatego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, kndnowak napisał:

Elegancko!

 

Tak od siebie - nie wieszaj kasku na lusterkach - luzuje się przegub i zaczynają drżeć podczas jazdy. Efekt - nic nie widać. Mi na szczęście wymienili w ramach gwarancji. Teraz zawsze chowam kask pod kanapę.

Nie uwierzę  że to przez wieszanie kasku ( to tylko 1,7 kg ), większe siły działają podczas jazdy ( np 150 na godz. i wstrząsy na dziurach ).

Poza tym często jeżdżę zapakowany ( we dwoje ) to i tak kaski na postoju wiszą na lusterkach.

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Migu napisał:

.....Poza tym często jeżdżę zapakowany ( we dwoje ) to i tak kaski wiszą na lusterkach.

kurcze, Migu - to nie lepiej jechać w kaskach na głowie ? 🤔 nie dość że się lusterka "obrywają" to jeszcze nic w nich nie widać  😜 🤣

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...