Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Yamaha Tmax 2022 r


Paul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Może ten przód się opatrzy ale pierwsze odczucie jest, hmmm... coś jakby Tmax chciał być Multistradą 🧐

Yamaha-TMAX-Tech-Max-06.jpg

 

Tył, zegary, kolorystyka (wreszcie wrócił żółtek) - xtra! 👏

S8-decouvrez-le-maxiscooter-yamaha-tmax-

S8-decouvrez-le-maxiscooter-yamaha-tmax-

S8-decouvrez-le-maxiscooter-yamaha-tmax-

S8-decouvrez-le-maxiscooter-yamaha-tmax-

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekawe co się stanie z konceptem T Maxa Evo II 900.  Patrz: wątek tajna sekta T maxa - Kaktus. To byłby ciekawy i radykalny krok technologiczny... 2 wydechy, design już nie opatrzony,...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/products/skutery/skutery-sportowe/tmax-tech-max-2022/ TechMax

https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/products/skutery/skutery-sportowe/tmax-2022/  

- zwykły 😉 Zółto - czarny petarda jak dla mnie! Silnik jak i waga się nie zmieniła. Akcesoria w katalogu ,na chwilę obecną, dostępne wyłącznie uniwersalne. Kufrów jeszcze nie ma więc nie wiadomo czy się zmienią czy tylko czekają na nowy stelaż?

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

T-max MY2022 na EICMA 

 

Odnośnik do komentarza

Sorry ale ta stylistyka do mnie nie przemawia. Zaje wygląda kierownica. Zostaję przy SWOIM że najładniejsze są Tmax-y z rocznika 2012 do 2014 i 2014 do 2016

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, cris76 napisał:

Sorry ale ta stylistyka do mnie nie przemawia. Zaje wygląda kierownica. Zostaję przy SWOIM że najładniejsze są Tmax-y z rocznika 2012 do 2014 i 2014 do 2016

Na pewno ocena wyglądu zewnętrznego to kwestia gustu, ale zgadzam się z Tobą po całości. Też nie jestem zwolennikiem aż tak znacznej zmiany stylistyki, designu.

Odnośnik do komentarza

Tmax to Tmax
Ciężko producentowi go popsuć
Chociaż ostatnie stylizacje jednośladów japońskich koreańskich tajwańskich i innych z tamtej strony świata są specyficzne
Osobiście cenię klasykę, dlatego jeżdżę na Vespie



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Miałem włoszczyznę za więcej dziękuję  bo  dobra jest ale do Zup   Wolę dwa razy więcej zapłacić i latać Japońskim sprzętem  niż  włoszczyzną .

 A co do nowego XP to  plastyczne zmiany  w porównaniu do modelu który posiadam  bez zmian pozostał  , silnik ,napęd hamulce  i zawieszenie . 5 tysięcy drożej za nowy  tablet, kierownicę przednią i tylną lampę wlew paliwa i  przeprojektowanie przedniej czaszy . Rynek zweryfikuje czy te zmiany spodobają się .

Odnośnik do komentarza

Cóż, 9 lat bez awarii GTS300 …
A gdy miałem Majesty 125 czy Xciting 500 … hmm szkoda gadać
I zawsze kupuję nowe sprzęty i dbam po prostu



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paul, spośród tych wymienionych przez Ciebie zmodernizowanych elementów T maxa :nowy  tablet, kierownica przednia,  tylna lampa, wlew paliwa i  przeprojektowana przednia czasza (wycenionych na 5 tys. pln) jedynie tylna lampa robi pozytywne u mnie wrażenie. Piszemy jedynie o wyglądzie budy, a nie o technikaliach! Bo to król maksiskuterów.

Ja tak nadal twierdzę,mając kiedyś wcześniejszy model.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie: zmiana na Akrapa lub Termę, tylny błotnik Rizomy, mała czarna szyba i można śmigać 🙂 . No i plus wymiana paru drobnostek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ten przód jest paskudny, nie ma co owijać w bawełnę. Z nowości to tylo tablet jest strzalem w 10.

Świat się przyzwyczai do obecnych frontów Yamahy
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Im częściej zaglądam na foto MY2022, tym bliżej jestem akceptacji tej stylistyki 😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

Im częściej zaglądam na foto MY2022, tym bliżej jestem akceptacji tej stylistyki 😀

Mam kumpla, który też tak się wypowiadał o żonie...  🤣 Z biegiem lat można sie przyzwyczaić do stylistyki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 21.01.2022 o 14:00, cris76 napisał:

najładniejsze są Tmax-y z rocznika 2012 do 2014 i 2014 do 2016

też tak uważam, ale wedle mojego gustu MY22 i tak ma większy pazur niż MY17...

W dniu 22.01.2022 o 19:35, dr.big napisał:

Jak dla mnie: zmiana na Akrapa lub Termę, tylny błotnik Rizomy, mała czarna szyba i można śmigać 🙂 . No i plus wymiana paru drobnostek

i wtedy będzie ogień

W dniu 22.01.2022 o 18:47, grzybek napisał:

Bo to król maksiskuterów

grzybek, tera to żeś popłynął 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

"Skuter ...trochę inny gatunek ale też WSPANIAŁY "  👍

Ile to trzeba było czekać na taką oficjalną opinię motocyklisty

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Trochę trzeba było 🤣.

W ten piątek w Liberty w Piasecznie jest premiera . Można będzie "obmacać" nowego T-Maxa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajna recenzja 8 generacji T Maxa.Trzeba przyznać, że trochę podgonili wyposażeniowo konkurencję /wielu z Was nie zgodzi się ze mną/ tempomat, full grzanie manetek i siodła, no i teraz w najbardziej wypasionej wersji elektrycznie regulowana szyba. Nadal jednak schowek pomieści jeden kask- ale to wynika z rozwiązań zarówno technicznych , jak i konieczności pozostawienia dotychczasowego deasignu. Dziwacznie wygląda dżoystik  po lewej- ale może się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...