Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2021 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

lissskut.jpg.85ea5a06f77607696c7d2f45c8d2691d.jpg

Listopad 🕯️.... miesiąc  zadumy i refleksji, czas wspomnień i rozważań ... czas ... a czas nam właśnie potrzeba jak najwięcej, czasu który przed nami ...

Oczywiście nie można zapominać i pozostawiać w niepamięci tego co minęło ale najważniejszy czas, to ten który nam pozostał, to dni w które wkroczymy z większym lub mniejszym impetem, to wszystko to co możemy i co chcemy jeszcze zrobić ... ... Tak więc po refleksji nad wczorajszym dniem pomyślmy co zrobić z dniem jutrzejszym, jak go wykorzystać by za czas jakiś nie myśleć o nim jak o straconym ... Głowa do góry, dni których jeszcze nie znamy są przed nami i według mnie to jest właśnie najfajniejsze ... I tych właśnie dni w jak największej ilości Wam życzę ... 🙂

Kończę bo ... bo widzę że zaczynam filozować 🤔, a zatem ... miesiąc listopad uważam za otwarty ... LwG

Odnośnik do komentarza

Ja te wspomnienia przerwę fotką z odwiedzania grobów. Pogoda w weekend to prawdziwa petarda więc pucha do garażu i w drogę. Efekt - 500 kilometrów w pięknym listopadowym scenariuszu Kaszub. Focia z jezior w Suleszowie.

Teraz, cris76 napisał:

Ja te wspomnienia przerwę fotką z odwiedzania grobów. Pogoda w weekend to prawdziwa petarda więc pucha do garażu i w drogę. Efekt - 500 kilometrów w pięknym listopadowym scenariuszu Kaszub. Focia z jezior w Suleszowie.

 

IMG_20211101_133525.jpg

3 minuty temu, cris76 napisał:

Ja te wspomnienia przerwę fotką z odwiedzania grobów. Pogoda w weekend to prawdziwa petarda więc pucha do garażu i w drogę. Efekt - 500 kilometrów w pięknym listopadowym scenariuszu Kaszub. Focia z jezior w Suleszowie.

 

IMG_20211101_133525.jpg

 

IMG_20211101_133315.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ależ mocarna grupa. Trochę Was tam jest i przede wszystkim działacie. Brawo👏. Tak trzymać. Pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Ależ mocarna grupa. Trochę Was tam jest i przede wszystkim działacie. Brawo. Tak trzymać. Pozdrawiam Was
To była kiedyś grupa teraz prawie niema nic


Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, bilety napisał:

Bogdan czy 11 listopad to my się u ciebie spotykamy?

Dołączam się do pytania. Jeżeli pogoda będzie sprzyjać, chętnie przyjadę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To dużo cieplej niż u mnie w Bydgoszczy. Teraz o godz. 8.00  jest 0 stopni, wcześniej było -3. Ale w południe nie odpuszczam i małe polatanko po mieście w granicach ok. 20 km  będzie zrobione:scooter:. Tak jakoś ciężko się rozstawać ze sprzętem...😟

Odnośnik do komentarza

Ja codziennie ganiam squtem do pracy  ( moja Asia też ), potem budowa i wychodzi ponad 20km. Modlę się o korzystną aurę ponieważ obecnie Koszalin to  komunikacyjna katastrofa, pucha od pół roku stoi zamknięta w garażu. Mam coraz większe problemy żeby przebić się po pracy do domu nawet skuterem.😩

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, cris76 napisał:

 Mam coraz większe problemy żeby przebić się po pracy do domu nawet skuterem.😩

No u mnie podobnie... Do roboty staram się jechać na 2o, bo kolejki na prom są ogromne. W czwartek mocno lało i pojechałem autem na nockę... Rano na powrocie miałem kolejkę na Warszowie niemal na wysokości Biedronki, czyli kończyła się po jakiś 300 metrach, z tym że pierwsze +/- 60 metrów, to pięć pasów aut 😆 Teraz ma się ochłodzić, ale dopóki śnieg nie spadnie, sezon się nie skończył...

Odnośnik do komentarza

Tak masz rację dopóki śnieg nie nastanie  to ja też ganiam do pracy na 2oo Świnoujście - Mrzeżyno w jedną stronę 100km i jak nie pada to frajda,  ciuszki zdają egzamin manetki podgrzewane i siedzenie robią swoje na 5

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 9.11.2021 o 08:16, cris76 napisał:

Pogoda na czwartek - sucho ale 7 stopni. Trochę wcześnie ta impreza bo trzeba wystartować po ósmej - będą pewnie 4 stopnie🥶

Flagi przymocowałem rano start, do Bob-a

 

7 godzin temu, Rzelu napisał:

wspominki

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Stare Warpno czyli Alt Warp NRD. Pamiętam jak dzisiaj

W dniu 9.11.2021 o 08:22, grzybek napisał:

To dużo cieplej niż u mnie w Bydgoszczy. Teraz o godz. 8.00  jest 0 stopni, wcześniej było -3. Ale w południe nie odpuszczam i małe polatanko po mieście w granicach ok. 20 km  będzie zrobione:scooter:. Tak jakoś ciężko się rozstawać ze sprzętem...😟

Pakuj się rano nie masz aż tak dużo kilometrów.

https://mototour.pl/zloty/imprezy-2021/289-listopad-nov-2021/2368-xl-motocyklowa-parada-niepodleglosci-2021-pancerny

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek , dzięki. Zaskoczyła mnie ta Twoja propozycja. Już późna noc😉, a ja dopiero o tym czytam. Do następnego 🍻

Ale będę z Wami duchowo🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Frekwencja dopisała, dzięki Bogdanowi i jego ekipie Pancernych za super organizację i możliwość bycia już kolejny raz. cris76 na ciebie zawsze można liczyć dzięki.
9977a37ea777fb84e08e50466031f174.jpg627000d2d2a82222a999cdc5188fcd35.jpg9b9df18f90e22b74ca5067b63ae8aad4.jpga3bb690bd11a6b53dcb38c8eac977a8b.jpg8b5d847a039e364def83ef55e20d32d9.jpg75d1ce058950dd93653467f6c8377ca0.jpg

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...