Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Świeć przykładem nocą


AlbertO

Rekomendowane odpowiedzi


Pogoda na dzisiejszą paradę cały czas zapowiadała się paskudnie i do ostatniej chwili stałem w rozkroku jechać - nie jechać, no ale skoro nie pada, to jestem.8eef72eeaf9d3b1a8e86803043071883.jpg
 
Piaggio X7 125, Yamaha T-max 500 ABS
 
 

d20fb0e257cc83615eadc5b08647aec6.jpg

Odnośnik do komentarza

Na FJŚ pojawiła się już informacja o tegorocznej (2022) przejażdżce:

Zakładamy odblaski i świecimy nocą! 
Zapraszamy w piątek, 2 września na motocyklową paradę ulicami Warszawy. 🏍️🏍️🏍️
Zbiórka godzina 21.30 przy PGE Narodowym 
Co potem?? Świecimy po trasie! 
Gdzie tym razem zakończymy? Szczegóły wkrótce!
Kamizelka odblaskowa to nie obciach, to Wasze bezpieczeństwo! Musicie być z nami! 👍
Zapraszamy!
„Świeć przykładem nocą, czyli IX odblaskowa parada motocyklowa” to akcja, która ma na celu zachęcenie użytkowników motocykli do korzystania w trakcie jazdy z kamizelek odblaskowych, niezbędnych do lepszej widoczności. Świadomość zagrożeń wynikających ze słabej widoczności na drogach, sprawia, że po raz szósty podejmujemy działania mające na celu zwrócenie uwagi na ten problem. Głównym celem społecznej akcji „Świeć przykładem nocą” jest kształtowanie poprawnych nawyków, opartych na zdrowym rozsądku. Kluczowym elementem tej akcji społecznej jest przejazd motocyklistów ubranych w materiały odblaskowe. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Konflikt terminu z JSB2022.

Odnośnik do komentarza

we Wrocławiu byłem prekursorem odblasków, nie istniało w tedy w sprzedaży coś takiego jak motocyklowa kamizelka odblaskowa, zdjęcie było publikowane w Świat Motocykli" mojego "zrób to sam"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...