Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prośba o pomoc


70Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Potrzebuję informacji o Hondzie SILVER WING którą jeszcze do niedawna poruszał się człowiek z waszej ekipy (tak myślę bo na skucie naklejki Burgmani). Silver jest srebrny ma otwieraną automatycznie kanapę(fajną bo robioną na zamówienie) i automat w kufrze. Jeździł tym Pan Włodzimierz K. z Bydgoszczy. Nazwisko znam ale nie podam. Pojazd pojechał na Śląsk do Sosnowca. Potrzebuję info jak to jeździło awarie i czy to nie był angol. Chcę kupić tego Silverka i stąd te pytania. Próbowałem kontaktu przez fejsa z Panem Włodkiem ale bez rezultatu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O ile się nie mylę - fundi600. Napisz do niego PW.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, 70Krzysztof napisał:

 Pojazd pojechał na Śląsk do Sosnowca. 

Nawet nie wiesz jak tu☝️ pojechałeś🤭🤭🤪🤣🤣

To poza tematem😜

PS

Sorry ale to taki regionalny dylemat😜🤣🤣 Znany tubylcom☝️🤭

Odnośnik do komentarza

Ale nie takt z mojej strony. Dowiedziałem się na miejscu od miejscowego że nie jestem na Śląsku tylko w Dąbrowie że nie ma tu Hanysów tylko Gorole choć gór nie ma i że generalnie to wszyscy o tym wiedzą prócz mnie. Dobrze że od żula w jape nie dostałem za gadanie głupot. Ale już będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, 70Krzysztof napisał:

Dowiedziałem się na miejscu od miejscowego że nie jestem na Śląsku tylko w Dąbrowie że nie ma tu Hanysów tylko Gorole

Ciągnąc OT  to nie Dąbrowa ino Zagłębie, i niy Gorole, ( niy myl ze Górolami) ino Zagłymbioki to inkszo "nacja" 😀

 

Odnośnik do komentarza

No to jak w całej Polsce  niby to samo a inni , na ten przykład u mnie :  Warmia i Mazury .   Olsztyn to Warmia a Ostróda ( 40 km dalej to Mazury i pewnie  w ryją bym dostał od Mazura jak bym powiedział że jestem Mazurem. Takie małe wojny 🙂  

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, arturo-bb napisał:

Dokładnie. 

Jest jeszcze PODBESKIDZIE 😜

To akurat wiem. Służba w Bielsku ,skoki ,góra Żar i trochę kilometrów po tamtejszych górkach. Od wspomnień już mnie nogi bolą.

20 godzin temu, robert1973 napisał:

Ciągnąc OT  to nie Dąbrowa ino Zagłębie, i niy Gorole, ( niy myl ze Górolami) ino Zagłymbioki to inkszo "nacja" 😀

Ciężko to ogarnąć. Jedno jest pewne ,jak pojadę na "dół" czy w górny prawy róg Polski to raczej nie będę mówił głośno gdzie jestem. Za niewiedzę można w michę zarobić. Ja myślałem że tylko Hanysy i Gorole a tu jeszcze Zagłebioki są. Czy to już ostateczny podział czy jeszcze coś?😜

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...